Gå til innhold

Oj... Er jeg gravid?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har vært småkvalm i noen dager nå og mistet lysten på kaffi. Bare lukten gjør meg kvalm. Hadde mensen sist 14 mars men uregelmessig som den er aner jeg ikke når jeg skal ha den, når eggløsning kommer eller har vært. Føler alt lukter kaffi. Hendene mine, bilen min....alt.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det blir spennende for deg nå da, før du får kjøpt deg en test i morra? :)

 

Første gang jeg ble gravid begynte øl å lukte trelim allerede dager etter at jeg hadde blitt gravid. Jeg skjønte det likevel ikke før 5 uker etter dette igjen.

Skrevet

Bestilte på nettet i dag så jeg får smøre meg med tålmodighet til de kommer. Rart dette med smak og lukt hvordan det forandrer seg. Spennende er det hvertfall :) og for ikke å snakke om halsbrann!!!! Men den kommer og går. Kaffilukten er der hele tiden!

Skrevet

Jeg mistet også lysten på kaffi når jeg var gravid. Våknet en morgen og ble kvalm av lukten. Lykke til med testingen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...