Gå til innhold

Dere som røyker, røyker dere foran barna?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har røyket litt av og på i flere år (røyket fast før jeg fikk barn, men har dessverre begynt og sluttet flere ganger etter det). Men jeg har aldri røyket foran barna, der har jeg en skikkelig sperre. De er i skolealder og har aldri sett meg røyke. De vet det jo, men jeg føler meg ikke komfortabel med å røyke foran dem. Hvordan er det hos dere?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Samme gjelder foreldrene mine også forresten, jeg røyker ikke foran dem heller, de er veldig antirøyk begge to, og å røyke foran dem har aldri vært ett tema engang.

 

HI

Skrevet

Røyker aldri så barna ser det. Barn og røyk er ingen god kombinasjon. Burde slutte, jeg vet.....

Skrevet

Ja det gjør jeg. Bor i blokk, stuevinduene er kjempestore, og utsikten er selvfølgelig verandaen. Så da har det bare blitt sånn. Hadde vi bodd i hus hadde jeg jo gått utafor døra, så da ville hun ikke sett meg. Men jeg røyker foran henne på vei til bilen osv også. Prøver å ikke røyke så mye foran henne, men er ikke så lett med tanke på verandaen. Er liksom like langt, og blir så rart å da skulle "gjemme seg bort" i andre situasjoner, når jeg ikke får gjort det hjemme.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...