kaklemor Skrevet 19. april 2012 #1 Skrevet 19. april 2012 Jeg sover en to-timers dupp hver dag nå sammen med sønnen min, og er virkelig glad for det :-)
Elsa88 Skrevet 19. april 2012 #2 Skrevet 19. april 2012 Ligger nesten hele dagen på sofaen etter jeg kommer hjem fra skolen. Er helt utslitt, kunne gjerne ha sovet å. Men liker mest å holde meg våken for å ha litt dag å. Så da blir det å ligge på sofaen å se på tv
kaklemor Skrevet 20. april 2012 Forfatter #3 Skrevet 20. april 2012 Ligger nesten hele dagen på sofaen etter jeg kommer hjem fra skolen. Er helt utslitt, kunne gjerne ha sovet å. Men liker mest å holde meg våken for å ha litt dag å. Så da blir det å ligge på sofaen å se på tv Ja, jeg er hjemme hver dag i permisjon så blir litt annerledes :-)
Elsa88 Skrevet 20. april 2012 #4 Skrevet 20. april 2012 Ligger nesten hele dagen på sofaen etter jeg kommer hjem fra skolen. Er helt utslitt, kunne gjerne ha sovet å. Men liker mest å holde meg våken for å ha litt dag å. Så da blir det å ligge på sofaen å se på tv Ja, jeg er hjemme hver dag i permisjon så blir litt annerledes :-) Litt annerledes det ja Kunne gjerne ha vært hjemme selv, men har bare 2 måneder igjen før sommerferien så får vel klare meg til da. Men da blir det jobbing, men får nesten holde på mens jeg kan
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå