Anonym bruker Skrevet 11. april 2012 #1 Skrevet 11. april 2012 Er vi voksne med barna ut i bassenget? Må jeg ha med badeklær til meg selv også? Ser for meg at jeg skal stå på land å se på, men dumt hvis jeg ikke skal det og manngler badeklær..
Anonym bruker Skrevet 11. april 2012 #2 Skrevet 11. april 2012 Det er jo umulig for oss å vite.. Noen kurs har med at følge skal bade, og andre skal se på. Det beste er å ringe der du skal gå på kurs og høre med de. Evt pakk med deg badetøy i tilfelle.
lille sprelle Skrevet 11. april 2012 #3 Skrevet 11. april 2012 Det spørs på hva slags kurs det er det! Det ordinære opplegget i svømmeklubben (hvor man melder seg på via tryggivann), er så vidt jeg vet uten voksne. Når det gjelder andre kurs, så må du nesten sjekke med kurstilbyderen.
LilleBamBam+EnTil Skrevet 11. april 2012 #4 Skrevet 11. april 2012 Det kommer da helt an på hvor gammelt barnet er, om hva som er det pedagogiske opplegget, hvor svømmedyktig barnet er osv. Ta en tlf og hør.
Anonym bruker Skrevet 11. april 2012 #5 Skrevet 11. april 2012 hehe. Takk for svar. Trodde kanskje det var det samme opplegget på alle svømmekurs. Er første gang vi er med på noe sånt. Får ta en tlf å høre ja. HI
Anonym bruker Skrevet 11. april 2012 #7 Skrevet 11. april 2012 Bare å hoppe uti det Trollet, Men pass på å hold deg der hvor vannet er dypest..
LilleBamBam+EnTil Skrevet 11. april 2012 #8 Skrevet 11. april 2012 Jeg har datteren min på barnesvømmekurs. Men siden hun bare er 22 mnd så bader vi med. Derfor er det greit at du oppgir alder.
Anonym bruker Skrevet 11. april 2012 #9 Skrevet 11. april 2012 Er 5 år. Men fått vite nå at vi voksne ikke skal være med i det hele tatt. Vi kan være med in å se på, første og siste gang. HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå