Anonym bruker Skrevet 10. april 2012 #1 Skrevet 10. april 2012 Får ikke sove og det irriterer meg! Sovnet ikke før kl var 0430 natt til søndag, og da fant plutselig småen ut at hun ikke ville sove mer. Jeg sovnet innen 21 den dagen, og jeg ser for meg samme scenario nå. Vanligvis sovner jeg mellom 2230-2300. Har lest i 3 timer og prøvd å lukke øynene i 1, uten hell... Å telle hjelper heller ikke..
Isola&Lille+julegave Skrevet 10. april 2012 #2 Skrevet 10. april 2012 Orgasme er mitt triks. Spenningene i kroppen forsvinner, og jeg sovner mye lettere etter en orgasme
Anonym bruker Skrevet 10. april 2012 #3 Skrevet 10. april 2012 Mitt triks og. en orgasme er godt for å sove Kan ikke mannen gi deg får du ordne selv.
Kliko Skrevet 10. april 2012 #4 Skrevet 10. april 2012 Jeg slet veldig med søvnen før. Selv om jeg var kjempe trøtt brukte jeg mange timer på å faktisk sovne. Nå har jeg funnet min metode for å sovne: Jeg må ikke (før jeg legger meg): - Spise mat - Drikke kaffe - Røyke ( har slutta nå da). - Legge meg alt for sent Jeg må heller ikke ligge å telle antall timer med søvn jeg får. Da blir jeg bare stressa og får i hvertfall ikke sove! I tillegg fant jeg ut at jeg trenger veldig mye mindre søvn enn det jeg trodde. Trenger i bunn og grunn 6 timer god søvn + en times tid på å sovne. Så når jeg legger meg 22.30 hver dag når jeg skal opp 05.30, så er det akkurat passe =) Prøv å finne ut hva du trenger. Finnes mye bøker om søvn også, som kanskje hjelper =) Er så himla kjedelig å ikke få sove!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå