Anonym bruker Skrevet 6. april 2012 #1 Skrevet 6. april 2012 Blir den brukt? eller har den endt opp som et gigantisk klesstativ? Trener på treningsenter, men blir så vanskelig å få det til da jeg må gå på kveldstid etter barna har lagt seg og mannen er i nordsjøen 6 uker i strekk. Så tenkte kanskje jeg kunne investere i en tredemølle, men er redd det blir ensformig og at jeg da ikke bruker den så mye. Pleier å gå på treningsenter 4 ganger i uken når mannen er hjemme, på spinning og andre timer da.
To barn med tut Skrevet 6. april 2012 #2 Skrevet 6. april 2012 Ja, men bruker jeg den? Kanskje 1-2 ganger i måneden... Men det har jo med hvor mye selvdisiplin du har. Problemet mitt er at jeg synes det er så ufattelig kjedelig, selv med musikk til.
Gjest uni kum Skrevet 6. april 2012 #3 Skrevet 6. april 2012 Ja, digger den, har ikke vært så flink å bruke den som jeg burde vært, men her bruker både jeg, mannen og de eldste ungene den. Så noe klesstativ er den ikke
Anonym bruker Skrevet 6. april 2012 #4 Skrevet 6. april 2012 Takk for svar. Jeg har selvdisiplin så lenge ting er lett tilgjengelig Tenker å sette meg noen mål, så da klarer jeg nok å bruke den en del håper jeg. Andre som bruker tredemølle hjemme?
Lilje<3 Skrevet 6. april 2012 #5 Skrevet 6. april 2012 jeg har en i stua. den har vel vært mer elr mindre et støv objekt det siste året, men den skal få en sjangse til nå når vesla kommer. Tenker det er kjekt å ha da, så kan hu ligge i lekegrinda ved siden av, mens jeg går. jeg bor så langt unna treningssenteret så defor kjøpte jeg tredemølla. var flink i begynnelsen, men så dabba det av. Er bare ren og skjær selvdisiplin. Men støver den like mye ned om et år så selger jeg den. Da tar den bare unødvendig plass.
Mikkemafian Skrevet 6. april 2012 #6 Skrevet 6. april 2012 Bruker den minst 3 ganger i uken etter at ungene er i seng! Elsker den og er så vanvittig glad for at vi kjøpte den:)
Gjest Miryks Skrevet 6. april 2012 #7 Skrevet 6. april 2012 Hvor kjøpte dere tredemølla? Ser på nett at de koster fra 2500,- og opp til 40 000,- (!!!!). Vurderer sterkt å kjøpe en selv når vi har flytta
Lilje<3 Skrevet 6. april 2012 #8 Skrevet 6. april 2012 du burde legge i ihvertfall 6000,- jeg kjøpte min på xxl til 7000,-. veldig viktig å prøvegå. noen av de er helt tragiske å gå på. Styr unna sånn som de på clas ohlson til 3-4000,- og den jeg kjøpte tar også veldig liten plass når den ikke er i bruk.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå