Mamma`n til Will& Ailo Skrevet 31. mars 2012 #1 Skrevet 31. mars 2012 Som får 3 tenner samtidig og han bare gråter og gråter . Ikke får han sove og ikke vil han ha kos eller flaske og han er stuptrøtt Får så vond av han og skulle ønske det var noe som kunne hjelpe. Dette blir en lang natt..
Gjest Heartbroken Skrevet 31. mars 2012 #3 Skrevet 31. mars 2012 Huff, stakkars liten! Og så hjelpesløse vi føler oss når vi ikke kan hjelpe de små Heldigvis går det snart over. De beste ønsker for natten til både mor og barn.
Gjest <3gutt11&?2012+engler<3 Skrevet 31. mars 2012 #4 Skrevet 31. mars 2012 Usj :-( det er ikke noe moro når de sliter slik med tenner nei.. Har du paracet/pinex stikkpiller i hus da? Om ungen ikke klarer å slappe av, så ville jeg nok gitt det til slutt, så han får sove litt også, de blir jo slitene når de har det så vondt Liker ikke å bruke dentinox for mye, det er sterke saker, Men kald frukt fra kjøleskap/fryseren er jo godt, her likte gutten vår å få tæla brokoli og gullrot biter å gnage på (vi brukte fruktnett) ellers er det godt med en tørket skalk å kunne gnafse på.. Håper dere begge får slappe av/sove litt i natt
Mamma`n til Will& Ailo Skrevet 31. mars 2012 Forfatter #5 Skrevet 31. mars 2012 (endret) Han har fått både paracet og orajel (samme som dentinox, bare mye sterkere. Endret 31. mars 2012 av Mamma`n til Will & Ailo <3
Anonym bruker Skrevet 31. mars 2012 #6 Skrevet 31. mars 2012 Har hørt at sukker kan hjelpe, hva med en is?
Mamma`n til Will& Ailo Skrevet 31. mars 2012 Forfatter #7 Skrevet 31. mars 2012 Takk for tips og lykkeønskninge.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå