Gå til innhold

Treff i Oslo


Anbefalte innlegg

Skrevet

Neste treff blir på Hurlumheihuset på Kolbotn lørdag 28. april kl 14. De som ikke vet hvor det er kan møtes møtes utenfor Coop butikken som ligger like ved kl 1350, så går vi sammen derfra. Jeg har ikke vært der selv, men har skjønt det sånn at dette er topp for barn i alle aldre.

 

Og for de som ikke er så kjent, tog fra Oslo S til Kolbotn tar bare 12 minutter!

 

På forrige treff var vi bare tre, vi håper mange nye blir med denne gangen!

 

http://hurlumheihuset.no/public/info.php

  • 2 uker senere...
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Min jente er bare 2 mnd og har vel ikke så mye glede av Hurlumheihuset, men kan hende vi tar en tur likevel for å bli kjent med noen i Kolbotn-området med småttinger! Vi er innflyttere til Kolbotn og ønsker oss trillevenninner/lekevenner :)

Skrevet

Jeg har ikke muligheten denne gangen heller. Flytter den helga, men kanskje neste gang:)

Skrevet

Jeg kommer vettu! :)

 

Sleng dere på, jenter! Ungene får lekekamerater og vi voksne får skravlevenner :)

  • 2 uker senere...
Skrevet (endret)

Jeg og Vesla kommer! Vi møter opp ved Coop-butikken 13.50.

Endret av Steget
Skrevet

Æsj, jeg kan dessverre ikke komme likevel, hadde helt glemt at vi får besøk. Men blir gjerne med neste gang :)

Skrevet

Jeg blir med :) Men hvordan vet jeg hvem dere er? En annen ting er at jeg tror vi kan få rabatt om vi er en gruppe.At man bare betaler for barna :)

Skrevet

Jeg må dessverre avlyse i dag pga sykdom. Har fått beskjed fra renee84 at hun også blir hjemme pga sykt barn.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...