Gjest sug lut Skrevet 28. mars 2012 #1 Skrevet 28. mars 2012 der noen av dere var så amorøse at det måtte fiskes manuelt etter tampongen etterpå? Fnis. Trenger noe å le av til tenåringen kommer hjem, nemlig.
Gjest Ziva Skrevet 29. mars 2012 #2 Skrevet 29. mars 2012 Sett deg i døra med kjevle i hånda (eller du kan få låne fjærkredødaren min) og vent på tenåringen. Så har du i hvertfall noe å le av når tenåringen får hjerteinfarkt når du møter han i døra. Husker innlegget men fant det ikke. Jeg pleier å lese innlegget ditt om fysiskeberegninger av smoothie i trappa. Stygt å le av andre men klarer ikke å la være. Håper for gudskyld eller hans egen for at han har kommet hjem nå.
Gjest sug lut Skrevet 29. mars 2012 #3 Skrevet 29. mars 2012 Sett deg i døra med kjevle i hånda (eller du kan få låne fjærkredødaren min) og vent på tenåringen. Så har du i hvertfall noe å le av når tenåringen får hjerteinfarkt når du møter han i døra. Husker innlegget men fant det ikke. Jeg pleier å lese innlegget ditt om fysiskeberegninger av smoothie i trappa. Stygt å le av andre men klarer ikke å la være. Håper for gudskyld eller hans egen for at han har kommet hjem nå. Hehe, det var en kontrollert ute-natt, han kom i halv to-tida etter avtale om at hvis han skulle være helt om natten måtte han også sørge for å være helt om dagen (dvs i dag klokka sju).
Frenzia Skrevet 29. mars 2012 #4 Skrevet 29. mars 2012 Det høres ut som om du har fått situasjonen under kontroll og ikke trenger tamponger på tvers lenger, men er det denne du mener? http://www.klikk.no/forum/dinbaby/index.php/topic/143903832-hat/ Tenåringer i fritt fall eller ikke, den var uansett verdt en ny gjennomlesning.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå