Gå til innhold

jiippii da var det endelig min tur til å melde meg inn her.


Anbefalte innlegg

Skrevet

etter lang lang tid med prøving klaffet det endelig. er akkurat 4 uker i dag og testet svak pos i flere dager,i dag var den sterkere.:)så da tørte jeg å komme meg inn hit.

har vært igjennom en sa før så håper denne spiren holder seg der hele svangerskapet ut:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulere så mye og velkommen inn :)

Får håpe at spiren klamrer seg fast :)

Skrevet

ja håper på det,utrolig kjipt når det går galt..men risikoen er vel mindre etter en sa?mente jeg leste det et sted??

Skrevet

Masse lykke til :) Håper det går bra for oss alle sammen :)

Skrevet

Akkurat det har jeg ikke lest men kjenner til noen som har hatt mange sa, og fremdeles ingen spire eller barn.

Men får heller tenke på den man har og tar det som skjer.

Har selv vært igjennom en sa og er nå heldigvis straks i uke 12, men har oppført meg helt det samme som jeg gjorde sist :)

Skrevet

Grattis! Og velkommen :) Det går helt sikkert bra, oddsen er på din side!

Skrevet

hørte at man må bestille fødeplass rundt uke 10 stemmer det eller når gjør dere det?

Skrevet

Jeg har ikke gjort det men er ikke så stor by jeg bur i. Men har tenkt å høre med jordmoren min angående det.

Skrevet

Jeg bestilte fødeplass da jeg var hos legen, var da 5+4. Men jeg bor i Oslo og ønsket spesielt et sykehus, og har hørt man må være tidlig ute her.

Skrevet

Cindy: risikoen er den samme som ellers, man starter med blanke ark. Få er uheldige to ganger på rad, så vi får håpe at det går veien for oss begge :) gratulerer så mye!

Skrevet

Gratulerer så mye! Har vært veldig spent på deg:))) kjempe glad på dine vegne:))

Gjest Shanti ♥
Skrevet

Fra en sliter til en annen: Gratulerer så mye!! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...