Anonym bruker Skrevet 23. mars 2012 #1 Skrevet 23. mars 2012 Jeg er gravid med nr 2.. typen dro nettopp fra meg.. i sinne pga at jeg tok han i å være utro... Etter det har jeg vært rastløs, skvetter lett, hver gang jeg hører at en bil kjører forbi spretter jeg opp å ser om det er han som kommer, om det er han så løper jeg fram og tilbake og hvisker "hjelp,hjelp,hjelp" til meg selv, før han kommer inn døren, jeg kan være helt fjern og når jeg opplever at tv'n pluttselig bytter bilde så skvetter jeg himmelhøyt, jeg har en vond å ekkel følelse i magen, og er veldig nervøs... jeg blir sliten av meg selv.. :/ han har såret meg såå utrolig mye..jeg er livredd for det igjenn.. kan det ha noe med det å gjøre, eller graviditets hormonene? dette er uansett ikke noe koselig..
Lotta27 Skrevet 23. mars 2012 #2 Skrevet 23. mars 2012 Sender deg en stor klem, dette hørtes fryktelig slitomt ut ønsker deg at godt videre...Du fortjener noe mye bedre enn en som går bak ryggen din og er utro mot deg. Slikt må du ikke finne deg i,kjære deg.... Har du noen du kan snakke med?
Anonym bruker Skrevet 23. mars 2012 #3 Skrevet 23. mars 2012 Takk, sender en klem tilbake jeg skal snakke med jordmor om det på mandagen, er vel også på vei inn i en svangerskapsdepresjon, så jeg gleder meg til å få snakket ut med jordmoren på mandagen.. -HI
Anonym bruker Skrevet 23. mars 2012 #4 Skrevet 23. mars 2012 Uff, det var jo en litt kjip situasjon. Ønsker deg masse lykke til og at du får hjelp og avlastning fra familie og venner nå mens du går gravid. Kjenner veldig til det der med å være nervØs, jeg er sånn "hele tida." Kan gå å stresse en hel dag hvis jeg vet at noen skal komme innom f.eks vaktmesteren. Vet ikke hva det skyldes. Du er kanskje nervØs for den "konfrontasjonen" som må komme om han skulle dukke opp igjen? Hater krangling/diskusjoner selv, og unngår alt sånt i det lengste. Eneste tips jeg kan gi deg er å skru av alle tv, data osv. en stund Sette på litt beroligende musikk, tenne stearinlys. Ta deg et deilig varmt fotbad. Litt lavendel olje virker beroligende og kan brukes i badet. Jeg bruker også å drikke kamille-te, og det bruker å hjelpe.
Anonym bruker Skrevet 23. mars 2012 #5 Skrevet 23. mars 2012 Det kan hende du har rett, jeg vet ikke hva det skyldes..men det kan jo være det :/ Takk for gode råd, det hadde vel gjort seg, kanskje jeg skal gjøre det Takk for at dere er så omtenksome, og at dere orker å svare meg ! -HI
Ikkesåallerværst Skrevet 23. mars 2012 #6 Skrevet 23. mars 2012 Du har jo fått et sjokk, og opplevd noe traumatisk. Ikke unormalt å bli skvetten da. Min forrige kjæreste var utro mot meg. Han var ikke sint eller noe, men jeg likte ikke å være alene med han. Da han skulle hente tingene sine, måtte jeg be en kammerat av ham som jeg stolte på, være der. Huff, klem til deg. Du må ha det for jævlig! Håper du har noe familie eller venner å være med. Ta med ungen og flytt til noen snille mennesker for en stund!
Anonym bruker Skrevet 23. mars 2012 #7 Skrevet 23. mars 2012 Tusen takk kan ikke skryte over at jeg har det noe bra akkurat nei..:/ familien min bor i en helt annen by .. :/ men skal til jordmor på mandagen å snakke litt med henne, kanskje det hjelper trist å høre at det er flere som har det slik :/ -HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå