Anonym bruker Skrevet 19. mars 2012 #1 Skrevet 19. mars 2012 Jeg leser sjeldent andre blogger, men forvillet meg inn på blogg.no i dag og kom over en som skrev at hun hadde vært til legen i dag og fått vita at hun ikke var gravid. Samtidig la hun ut bilde av sin egen hjemmetest som tydelig viste gravid. Jeg kommenterte innlegget med at jeg kanskje ville tatt en ny test igjen om noen dager, og ble litt nysgjerrig på om hun har svart. Men jeg husker ikke hva hun kalte seg, og nå finner jeg ikke igjen innlegget i det hele tatt. Finnes det noen måte å finne det igjen? Siden jeg har kommentert det altså? Var ikke innlogget når jeg kommenterte.
Rosepus™ Skrevet 19. mars 2012 #2 Skrevet 19. mars 2012 Sjekk din egen internett-logg om du ikke har sletta den. Der vil du finne bloggen:)
Anonym bruker Skrevet 19. mars 2012 #3 Skrevet 19. mars 2012 Sjekk din egen internett-logg om du ikke har sletta den. Der vil du finne bloggen:) Takk, fant den
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå