Anonym bruker Skrevet 17. mars 2012 #1 Skrevet 17. mars 2012 Hei..Da skal jeg straks sette igang med bacheloroppgaven min om omsorgssvikt. Har en ganske sterk mening om innhold, men om noen har tips til linker eller litteratur til meg blir jeg superhappy. Driver også å formulerer noe problemstillinger til oppgaven, men ikke noe spesielt gode enda..Har du noen?? :-)
Lammelåret Skrevet 17. mars 2012 #2 Skrevet 17. mars 2012 Nå synes jeg du er lat, for dette må du finne selv. Dessuten har du vel stilt spørsmålet her tidligere og fått svar?
Anonym bruker Skrevet 17. mars 2012 #3 Skrevet 17. mars 2012 Killen og Kvello er jo barnevernsguruer..Litt vanskelig å formulere problemstilling kun ut fra ordet omsorgssvikt...Meen-den jobben må du vel klare selv skal du kunne klare å skrive en bachelor!! Lykke til;)
happy mama Skrevet 17. mars 2012 #4 Skrevet 17. mars 2012 Jepp, jeg har noen bøker an Killen.. Men Kvello er ny, skal sjekke det ut på det på nett. Lat, jaja..Mulig det, spør kun etter tips kjære deg!
FrkChihiro Skrevet 17. mars 2012 #5 Skrevet 17. mars 2012 Nå begynner det å bli noen år siden jeg skrev bacheloroppgaven min (omtrent samme tema som deg), men mener at jeg brukte en forfatter ved navn Siri Søftestad. tittel husker jeg ikke dessverre.
Nikamo Skrevet 17. mars 2012 #6 Skrevet 17. mars 2012 "Sosial arv" av Lene Lind kan kanskje være noe å ta med seg også...?
Anonym bruker Skrevet 17. mars 2012 #7 Skrevet 17. mars 2012 Du har vel vært igjennom et pensum og da burde du ha god kontroll både på litteratur og kompendier du kan bruke til oppgaven din Hilsen 2.årsstudent bvp.
Lektor Doppler med tillegg Skrevet 17. mars 2012 #8 Skrevet 17. mars 2012 Dersom Kvello er ny, er du sløv. Hadde han som foreleser før 2000, fantastisk. Og dersom du vet hva du skal skrive om bør vel kanskje problemstillingen stå i forhold til det? Sitat "Har en ganske sterk mening om innhold" høres ut som som du er på vei mot synsing. Gud løkk.
happy mama Skrevet 18. mars 2012 #9 Skrevet 18. mars 2012 Dersom Kvello er ny, er du sløv. Hadde han som foreleser før 2000, fantastisk. Og dersom du vet hva du skal skrive om bør vel kanskje problemstillingen stå i forhold til det? Sitat "Har en ganske sterk mening om innhold" høres ut som som du er på vei mot synsing. Gud løkk. Hmm, grunn til at jeg velger dette emnet, er pga av at vi ikke har hatt noe om det i vårt studie. Og dette er noe jeg virkelig brenner for..Ser virkelig ikke noe problem med å hendvende seg her etter hjelp? Eller hur? (rister på hodet, og ler litt)
Anonym bruker Skrevet 18. mars 2012 #10 Skrevet 18. mars 2012 Dersom Kvello er ny, er du sløv. Hadde han som foreleser før 2000, fantastisk. Og dersom du vet hva du skal skrive om bør vel kanskje problemstillingen stå i forhold til det? Sitat "Har en ganske sterk mening om innhold" høres ut som som du er på vei mot synsing. Gud løkk. Hmm, grunn til at jeg velger dette emnet, er pga av at vi ikke har hatt noe om det i vårt studie. Og dette er noe jeg virkelig brenner for..Ser virkelig ikke noe problem med å hendvende seg her etter hjelp? Eller hur? (rister på hodet, og ler litt) Hvilket studie går du på? Vi hadde mye direkte om omsorgssvikt, både saksgangen og litteratur, 1.året på bvp. Om dere ikke har tatt noe om det på studiet er det da relevant å skrive om det? #7
happy mama Skrevet 18. mars 2012 #11 Skrevet 18. mars 2012 Dersom Kvello er ny, er du sløv. Hadde han som foreleser før 2000, fantastisk. Og dersom du vet hva du skal skrive om bør vel kanskje problemstillingen stå i forhold til det? Sitat "Har en ganske sterk mening om innhold" høres ut som som du er på vei mot synsing. Gud løkk. Hmm, grunn til at jeg velger dette emnet, er pga av at vi ikke har hatt noe om det i vårt studie. Og dette er noe jeg virkelig brenner for..Ser virkelig ikke noe problem med å hendvende seg her etter hjelp? Eller hur? (rister på hodet, og ler litt) Hvilket studie går du på? Vi hadde mye direkte om omsorgssvikt, både saksgangen og litteratur, 1.året på bvp. Om dere ikke har tatt noe om det på studiet er det da relevant å skrive om det? Heisann.. Siste året på førskoleutdanning #7
Anonym bruker Skrevet 18. mars 2012 #12 Skrevet 18. mars 2012 Dersom Kvello er ny, er du sløv. Hadde han som foreleser før 2000, fantastisk. Og dersom du vet hva du skal skrive om bør vel kanskje problemstillingen stå i forhold til det? Sitat "Har en ganske sterk mening om innhold" høres ut som som du er på vei mot synsing. Gud løkk. Hmm, grunn til at jeg velger dette emnet, er pga av at vi ikke har hatt noe om det i vårt studie. Og dette er noe jeg virkelig brenner for..Ser virkelig ikke noe problem med å hendvende seg her etter hjelp? Eller hur? (rister på hodet, og ler litt) Hvilket studie går du på? Vi hadde mye direkte om omsorgssvikt, både saksgangen og litteratur, 1.året på bvp. Om dere ikke har tatt noe om det på studiet er det da relevant å skrive om det? Heisann.. Siste året på førskoleutdanning #7 Da burde du kanskje heller vinkle det inn på noe ala ressursteam som de fleste barnehagene har eller noe lignende slik at det blir relevant både for din utdannelse og ditt pensum. Hisen Bvp.-studenten
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå