Gjest Hemmeliganonym Skrevet 17. mars 2012 #1 Skrevet 17. mars 2012 Åssen sitter de og er de noe fine? Er desperat etter ny bukse og har dÅrlig rÅd og fant ingen pÅ Vero Moda eller Gina =)
moota m storebror&lillebror Skrevet 17. mars 2012 #2 Skrevet 17. mars 2012 Jeg synes de &loyal til h&m er greie til hverdags. De sitter høyt og greit i livet, bena går rett ned. Behagelige å ha på. Rumpa er kommunerumpe hehe Jeg har de aldri på meg når vi skal på fest for å si det slik
salt_fisk Skrevet 17. mars 2012 #3 Skrevet 17. mars 2012 Jeg kjøper kun bukser fra H&M og Cubus og er kjempe fornøyde med de :-) Fin variasjon i buksene fra ingen-lite-mye sleng i bena, noen sitter høyt i livet andre lavt og noen midt på :-)
Musemorbr / Skrevet 17. mars 2012 #4 Skrevet 17. mars 2012 Jeg har ikke kjøpt bukser der på noen år, men sleit veldig før med at de var for korte for meg. Kanskje fordi jeg har lange og veldig slanke bein. Skulle jeg gå opp en str ble de lange nok men for vide. Kanskje har det bedret seg siden den gang?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå