Anonym bruker Skrevet 6. mars 2012 #1 Skrevet 6. mars 2012 jeg har i grunnen vært sånn lenge, at spesielt rett etter mens, så lukter det sterkt og rart av utfloden, så går det over etter et par dager.. merkelige greier, sånn er det hver mnd.. har tenkt i de baner bakteriell vaginose, har hatt dette før, men synes kanskje ikke lukten er den samme, og litt rart at det da bare er sånn rett etter mens! noen som vet hva dette kan være??
Anonym bruker Skrevet 7. mars 2012 #2 Skrevet 7. mars 2012 det har jeg også etter mens, alltid.. er ikke det ganske vanlig da? =)
Lille- MO Skrevet 7. mars 2012 #3 Skrevet 7. mars 2012 ja har det jeg også.. trodde det bare var siste mensrest som kom og at det da ikke lukter blomster siden det er "gammelt" blod?
Anonym bruker Skrevet 7. mars 2012 #4 Skrevet 7. mars 2012 ja men det er liksom rett etter at de siste restene har kommet, er ikkeno blod... og det lukter nesten promp.. (sorry ekle detaljer)
Anonym bruker Skrevet 7. mars 2012 #5 Skrevet 7. mars 2012 he he.. måtte le.... promp.... vet ikke helt hva jeg synes d lukter... ikke godt i allefall ... promp hørtes bedre ut enn lukten jeg kjenner......død og fordervelse passer bedre.. hehe.nei da,ikke så ille, men ingen blomstereng,,,jeg har ikke lyst på sex,med mindre jeg nettopp har gått ut av dusjen, for å si d sånn
Hønemor30 Skrevet 7. mars 2012 #6 Skrevet 7. mars 2012 Tipper det er vanlig:-) hehe ,må forøvrig si meg enig i død og fordervelse :-P
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå