Anonym bruker Skrevet 5. mars 2012 #1 Skrevet 5. mars 2012 Jeg har vært dårlig to uker. Og fikk ikke svelgt 3 piller.. Og jeg begynte å blø, betyr dette at kroppen tok det som at det skulle være mensen nå? Etter jeg begynte på igjen, så slutta jeg å blø. Og nå er det helt normalt igjen. MEN det jeg lurer på, når blir "eggløsninga" nå da? Med tanke på, samleie uten kondom og slik..?
ღTyrkiskPepperღ Skrevet 5. mars 2012 #2 Skrevet 5. mars 2012 Du bør vel gå på p-piller i 1 uke før det er trygt å ha sex uten kondom, frem til da bruk kondom:)
Anonym bruker Skrevet 6. mars 2012 #3 Skrevet 6. mars 2012 Ja, tenkte ikke på kondombruken før etter jeg kom på sykdommen.. noen som veit sånn ca hvordan det fungerer med eggløsning da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå