Anonym bruker Skrevet 29. februar 2012 #1 Skrevet 29. februar 2012 Jeg har begynt i dag og jeg er helt i svima.. Kroppen føles som gele og jeg er helt i ørska, og dette er etter 1 kapsel. Jeg skal opp i 2 morgen, 2 midt på dagen og 2 på kvelden. Hvordan skal det gå? Er det noen her som bruker disse medisinene for kroniske smerter? Kan jeg spørre hvilke sykdom/skade du tar det for og om det hjelper deg? Hvordan hadde du det i tilvenningsfasen? På forhånd takk for svar
Anonym bruker Skrevet 29. februar 2012 #2 Skrevet 29. februar 2012 Jeg har gått på de. Jeg hadde samme dosering med 2 morgen, 2 midt på dagen og 2 på kvelden. Jeg har kroniske muskelsmerter. Jeg merket rett og slett ingenting på tilvenning. Ikke hjalp de meg heller så sluttet med de etter ei stund.
Toolose Skrevet 29. februar 2012 #3 Skrevet 29. februar 2012 Det er bare første 4-6 dagene man føler seg litt uggen og sliten i kroppen! Så merker du ikke noe etter det... Jeg syns Lyrica som er så og si den samme medsinen, men går litt mer på ledd og skjelett er bedre da jeg har kroniske smerter i rygg. Men dog... Den er endel dyrere... :0)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå