Mamma til tre gullunger Skrevet 29. februar 2012 #1 Skrevet 29. februar 2012 Hei! Har to barn som etterhvert skal bli storesøsken. Vi tenker litt på navn, da vi synes det er svært vanskelig. Har to lange navn på de to første, så vil gjerne ha et navn på minst 6 bokstaver. Synes Juliane er veldig fint, men vet ikke om vi kan bruke det, da det er noen i vår vennskapskrets som har en gutt som heter Julian. Hva synes dere om det dilemmaet? Noen som har andre forslag på jentenavn som slutter på -ane evnt -anne?
Mamma til tre gullunger Skrevet 29. februar 2012 Forfatter #3 Skrevet 29. februar 2012 Kristiane Vi har vært inne på tanken, men det er helt tilfeldig at våre to første har navn som begynner med K, derfor vil vi liksom styre unna at navnet begynner med K denne gangen.
Mammantil1ermannogdag9snup Skrevet 29. februar 2012 #6 Skrevet 29. februar 2012 Kristiane Vi har vært inne på tanken, men det er helt tilfeldig at våre to første har navn som begynner med K, derfor vil vi liksom styre unna at navnet begynner med K denne gangen. Christiane da;) synes det er finere skrevet sånn;)
sommertiara Skrevet 29. februar 2012 #7 Skrevet 29. februar 2012 Jeg synes ikke det gjør noe at dere kjenner en liten Julian. Det er jo ikke samme navnet
Frøken Ubesluttsom Skrevet 29. februar 2012 #8 Skrevet 29. februar 2012 Mine forslag: Julianne Eliane Adriane
TobiasFeb08+JulieOkt12 Skrevet 29. februar 2012 #9 Skrevet 29. februar 2012 Ariana synes jeg er fint:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå