Anonym bruker Skrevet 27. februar 2012 #1 Skrevet 27. februar 2012 Min nye flamme altså. Herreguuud. mellom 1-3 timer hver eneste gang, og vi sees ofte, flere ganger i uken. Bare meg som syns det blir kjedelig med å ha sex så lenge og så ofte i slengen?
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2012 #3 Skrevet 27. februar 2012 Kødde du, 1 - 3 timer? Alt for lenge spør du meg... Er han omskjært? Mange som er omskjærte "holder" ofte lenger enn andre. Eller om dere bruker kondom gir dette nedsatt følelse for mange... Synes liksom 20 min er maks jeg da, ellers blir det fort sårt. Bruk masse glidemiddel da, så du slipper "gnagsår", hehe
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2012 #4 Skrevet 27. februar 2012 Min nye flamme altså. Herreguuud. mellom 1-3 timer hver eneste gang, og vi sees ofte, flere ganger i uken. Bare meg som syns det blir kjedelig med å ha sex så lenge og så ofte i slengen? åh hater når de aldri slutter... Bør de ikke ta hintet.. Okei jeg har fått orgasme nå... Okei en til... jeg er ferdig. Hvorfor fortsetter de så lenge? gørr!
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2012 #5 Skrevet 27. februar 2012 Åh, er det verste jeg vet. Tørrjukking de siste to timene, liksom! Herre jeremini^^ Noen tror de blir gode elskere av slikt. Spør ham forsiktig om han har et problem, kanskje han kommer kjapt neste gang:-p
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2012 #6 Skrevet 27. februar 2012 Be han slutte å runke 3 ganger om dagen. Det går aldri for storrunkere.
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2012 #7 Skrevet 27. februar 2012 Snakk med ham. Noen menn har fått den merkelige illusjonen av at kvinner liker menn som holder på i evigheter, og at de selv er guder dersom de klarer å holde ut lenge. Forklar at du liker å ha sex, men om det tar for lang tid blir du sår og øm nedentil. Oppgi gjerne hvor lang tid du foretrekker at han skal bruke. F.eks 15 min.
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2012 #8 Skrevet 27. februar 2012 Åhh, forstÅr deg godt! Min samboer er slik, han kan godt drive pÅ i mange timer. En kjapp en for han er gjerne 20-30 min.. Vi snakker Åpent om det, og jeg har forklart han at Å drive pÅ i timesvis utgÅr(Kan skje en gang i jubelÅret) og han forstÅr. SÅ ofte kan jeg si; NÅ gÅr vi Å tar en kjapp en, men ikke over 20 min:) Det funker for oss, en mellomvei i grunn.
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2012 #9 Skrevet 27. februar 2012 Bare knulling? Eller mener du med alt tilbehøret også?
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2012 #10 Skrevet 27. februar 2012 Jeg snakker ren knulling ja!!! -HI- Han utkjører meg bokstavelig talt..
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2012 #11 Skrevet 27. februar 2012 Min eks var også slik, trodde det skulle gå over etterhvert, men den gang ei.
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2012 #12 Skrevet 27. februar 2012 Huff. Syns ikke det var noe luksusproblem. Hadde ikke orket å holde på så lenge. 15-20 min er nok. Blir bare sår og det er kjedelig å holde på så lenge.
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2012 #13 Skrevet 27. februar 2012 #9 igjen; hvordan er det mulig? Kommer han ikke eller klarer han å fortsette og komme gang på gang? Jøsses, han burde egne seg innen pornobransjen han der!
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2012 #14 Skrevet 27. februar 2012 Jeg aner ikke. Innimellom virker det som han holder igjen for at jeg skal få orgasmen først ( Og ja, jeg HAR faka allerede kun for å slippe å ligge der sååå lenge).. Rart med det, for når vi ligger der er han hele tiden hard faktisk, men det kommer ikke sperm før heelt på slutten når han kjører skikkelig hardt på.. -HI
☆☆☆ Skrevet 27. februar 2012 #15 Skrevet 27. februar 2012 Det hadde ikke blitt aktuelt å godta her i gården. Han hadde blitt sent til lege eller hvem som nå kan ordne problemet. For dette er et virkelig problem, i motsetning til de tulleproblemene folk lager seg rundt sex når resten av livet volder for lite bekymringer...
Mrs Smith Skrevet 27. februar 2012 #16 Skrevet 27. februar 2012 1-3 timer, flere ganger i uka ?? Himmel, det var drøyt, dere får jo ikke tid til annet hehe... Seriøst, jeg ville på en fleipete måte sagt "nå får du f... meg se til å bli ferdig" el... Tar han den ikke , så gå over til en prat utenfor soverommet. Lykke til !
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2012 #17 Skrevet 27. februar 2012 Kan si til han når du ikke orker mer at du er sliten og spør om du skal runke han til han kommer... Har en ganske utholdende type her og, men han gjør det ikke med vilje, så når jeg får nok, så kommer han ganske mye fortere om jeg tar over med hånda...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå