Anonym bruker Skrevet 20. februar 2012 #1 Skrevet 20. februar 2012 Det er helt håpløst. Selgere som kommer på døra og lover at alt skal være problemfritt, men det er det ikke. Det er bare tull fra a til å
Kliko Skrevet 20. februar 2012 #2 Skrevet 20. februar 2012 Hehe, det sier vel seg selv litt kanskje? =p
☆☆☆ Skrevet 20. februar 2012 #3 Skrevet 20. februar 2012 Tenker egentlig på å slenge ut hele tven, ser bare serier, dokumentarer og nyheter uansett og det er tilgjengelig andre steder og til tider som passer meg bedre uansett..
Anonym bruker Skrevet 20. februar 2012 #4 Skrevet 20. februar 2012 Jeg er veldig fornøyd med Canal Digital. Alltid fått veldig god kundeservice.
Gjest Hercule Poirot Skrevet 20. februar 2012 #5 Skrevet 20. februar 2012 Her i huset er vi sånn måtelig fornøyd med Canal Digital. Bredbåndstilgangen er vi superfornøyd med, men vi har trøblet en god del med den ene dekoderen. Men har i grunnen ikke noe godt alternativ, så vi gir det litt mer tid.
Anonym bruker Skrevet 21. februar 2012 #6 Skrevet 21. februar 2012 Jeg er fornøyd med canal digial jeg. Men vi har ikke noen filmkanaler, vi ser på de norske + dokumentar kanalene + disney junior. Eneste gangene vi har hatt problemer er når de oppgraderer her i området, men da er det jo naturlig med litt problemer.
Kortslutning Skrevet 21. februar 2012 #7 Skrevet 21. februar 2012 Vi er kjempefornøyd vi. Så selv om du er litt uheldig kommer jeg ikke til å endre leverandør. Vi har både internett og kabel gjennom Canal Digital, og har nesten ikke hatt problemer. Noe har det selvfølgelig vært, men det tror jeg skjer med alle leverandørene.
Anonym bruker Skrevet 23. februar 2012 #8 Skrevet 23. februar 2012 Er kjempe fornøyd med de jeg. Kan ikke si det samme om viasat!
Isola&Lille+julegave Skrevet 24. februar 2012 #9 Skrevet 24. februar 2012 Jeg er også veldig fornøyd.
Anonym bruker Skrevet 24. februar 2012 #10 Skrevet 24. februar 2012 Det er jeg som er HI. De hadde nå også tullet det til med regningen. Jeg måtte sende 3 tilbakemeldinger før de i det hele tatt skjønte hva de hadde gjort feil.... Lite imponert!
augustmini Skrevet 29. februar 2012 #11 Skrevet 29. februar 2012 Helt enig! Har hatt både bredbånd og tv, men sa opp bredbånd fordi det var bare tull. Fikk fakturaer som jeg ikke skulle ha, som avtaletrekk! Hadde jeg ikke fulgt med på konto hadde de loppet meg for nesten 1500 kr. Har beholdt tv da jeg ikke har bedre alternativ, men har hatt mye trøbbel med dekoderen, akkurat fått ny nå som foreløpig ser grei ut, time will tell...
UCSR Skrevet 18. mai 2012 #12 Skrevet 18. mai 2012 Helt enig!!! Her ringer jeg til kundeservice fordi jeg ikke får inn ett par kanaler, får da en rekke med ting jeg skal gjøre imens jeg prater med personen å kundeservice. Ingenting hjelper.. Da sier han at han ikke kan gjøre noe mer, men vil jeg skal gå ut å justere på parabolen fordi den kunne ha gått litt ut av posisjon.. Jeg legger på, og gjør som jeg ble fortalt, men mister da alle kanalene! Jeg ringer opp igjen, og får beskjed om å tulle med noen ledninger, ta av noe plast og lage de lengere, prøvde å si at det har virket helt frem til jeg fikk beskjed om å tulle med parabolen, men han hørte ikke.. Det de til slutt sa, var at de kunne sende ut en instaltør som ville koste meg 700kr (Mye for en student som lever av studielån) Fordi de ikke hadde noe med selve parabolen å gjøre, de solgte oss kun signalene.. Prøvde å argumetere med at det var de som hadde sagt hva jeg skulle gjøre, men fikk da beskjed om at det kunne de ike gjøre noe med, da skulle jeg bare ikke hørt på de.. HALLO???? Hvem sier noe slikt og forventer at jeg skal være en fornøyd kunde resten av livet med en sånn innstilling? Jeg er så eitrende forbanna at jeg har en svær klumpi brystet.. Har nå vært uten tv i tre dager, men de vil ikke stoppe abonomanget, slik at jeg ikke trenger å betale når jeg ikke har tv pga dem.. For jeg har ikke råd til å få fikset det, jeg har fått hjelp til å prøve å sette den på riktig sted igjen, men ingenting hjelper... Jeg trodde ikke slikt var mulig mer, har ikke hatt problemer med de før, men når jeg førsst har problemer, skjer dette? Lavmål... Rett og slett lavmål... Hold dere unna, for blir det problemer, møter dere bare motvilje..
Steget Skrevet 18. mai 2012 #13 Skrevet 18. mai 2012 Her har det vært masse tull. Enden på visa: 6 måneders gratis nett og tv for hele grendelaget! Lite tull etter at den avtalen kom på plass:)
Gjest tilda med to små <3 Skrevet 18. mai 2012 #14 Skrevet 18. mai 2012 Vi er også godt fornøyd, heldigvis De få gangene det har dukket opp problemer har de vært kjappe med å fikse det. God og kjapp service!
Gjest Hercule Poirot Skrevet 18. mai 2012 #15 Skrevet 18. mai 2012 Siden tråden er hentet opp igjen: Nå er jeg veldig fornøyd med Canal Digital. Internett fungerer veldig bra, og etter bytte av dekoder, så har den også fungert knirkefritt. Vi har også opplevd meget bra service av kundeservice. ;-)
digger Skrevet 19. mai 2012 #16 Skrevet 19. mai 2012 Kunne ikke vært mer enig! For noen år tilbake stjal de rett og slett 200 kroner fra min konto. Klarte aldri å få de tilbake og til slutt ga jeg opp. Men har selvsagt svartelistet de til alle kjente.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå