Anonym bruker Skrevet 17. februar 2012 #1 Skrevet 17. februar 2012 Har dere tatt noen form for videreutdanning? Jeg er utdannet omsorgsarbeider, men forstår at dette nå er det samme som helsefagarbeider? Vurderer noe videreutdanning
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2012 #2 Skrevet 17. februar 2012 Jeg begynner på skolen i høst for å bli helsefagarbeider, men har jobb i omsorgsboliger nå for folk med diagnoser Gleder meg til jeg er ferdig neste år for da blir det litt bedre betalt
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2012 #3 Skrevet 17. februar 2012 Jeg ville anbefale videreutdanning i psykisk helsearbeid. Det er på nivå med høyskole og det kommer til å trenges i fremtiden. Så klart, eldreomsorg og rus er også noe som det vil bli behov for i fremtiden. Jeg jobber i barne- og ungdomspsykiatrien. Kunne ikke ha tenkt meg noe annet. STORtrives!
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2012 #4 Skrevet 17. februar 2012 omsorgsarbeider, jobber i barnehage
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2012 #5 Skrevet 17. februar 2012 Jeg skal videreutdanne meg til barsel og barnepleier
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2012 #6 Skrevet 17. februar 2012 Er omsorgsarbeider jobber i omsorgsbolig. Har tenkt å gå vernepleien
♥♥ M ♥♥ Skrevet 17. februar 2012 #7 Skrevet 17. februar 2012 Jeg skal videreutdanne meg til barsel og barnepleier Hvor kan du utdanne deg innen barsel og barnepleie? Er det lett å få jobb etterpå? får man høyere lønn?
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2012 #8 Skrevet 17. februar 2012 Hjelpepleier, har videreutdanning i geriatri. Jobber i hjemmesykepleien. Får 10 000,- ekstra i året for videreutdanningen. Hvis jeg jobber 100% stilling.
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2012 #9 Skrevet 17. februar 2012 Jobber på rehabiliteringssenter og har tenkt å vidreutdanne meg innom det
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2012 #10 Skrevet 17. februar 2012 Jobber på rehabiliteringssenter og har tenkt å vidreutdanne meg innom det Hvor kan man videreutdanne seg, og får man noe igjen for det?
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2012 #11 Skrevet 17. februar 2012 Jobber på rehabiliteringssenter og har tenkt å vidreutdanne meg innom det Hvor kan man videreutdanne seg, og får man noe igjen for det? Jobber på rehabiliteringssenter og har tenkt å vidreutdanne meg innom det Hvor kan man videreutdanne seg, og får man noe igjen for det? Opp Jobber på rehabiliteringssenter og har tenkt å vidreutdanne meg innom det Hvor kan man videreutdanne seg, og får man noe igjen for det?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå