Gå til innhold

Høyre pupp til salgs! *LEI*


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ammetrøbbel er noe drit! Kjempegøy med en defekt pupp. Brystbetennelsen ble til abcess. Så nå er puppen skjært opp og jeg sitter her med et dren det renner gugge og melk ut av 24/7. Tror dere jeg får noe for puppen? Kanskje like greit å gi den bort gratis!?

Videoannonse
Annonse
Gjest Lykke Fryd ♥
Skrevet

Du kan jo prøve å bytte de inn i noe bedre. Her i Finnmark er scooter gyldig valuta og jeg vil tro at pupp også er det rundt om i Norge så prøv å bytt den bort i noe spennende. Ny matboks med ugler på eller en fargerikt skjerf, kanskje?

Skrevet

Auuuu..... Godt du har galgenhumoren i behold da :)

Skrevet

OOOFFF! Føler med deg! Noko av det værste som finst er brystbetennelse! Kan ikkje trøyste med anna, enn at det GÅR over... Men ja, eg ville ogsÅ kaste dei i søpla ;)

Skrevet

Oooo. Nytt skjerf hadde vært noe. Dersom jeg ikke får det til morsdagen - så prøver jeg på det! Matboks får være andrevalget. Da må det bli en fra Tupperware i såfall!

Gjest Lykke Fryd ♥
Skrevet

Haha! Du får ha lykke til og masse god bedring:-)!!!

Skrevet

Takk for symp. Det hjalp lite å synes synd på seg selv i allefall.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...