Gå til innhold

Dere som chatter og nettdater. Hvor gjør dere det?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvilke nettsteder anbefaler dere? Og hvilke kan dere advare mot?

 

Chatter dere med webcam og eller lyd, eller bare med tekst?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg var på sukker, men det er fem år siden nå. Det er jo mange nettsteder, vet om mange som brukte møteplassen og faktisk nettby også. Usikker på om alle disse eksisterer i dag da :P

 

I starten gikk det kun i meldinger på nettstedet, så over på msn og der avtaler man gjerne treff. Eller direkte avtalt treff fra nettstedet, folk er jo gjerne litt forskjellige ;)

Liker ikke å chatte med webcam før jeg har møtt personen, vil gjerne se litt an hva slags type han er først. Er litt rar sånn, men ser for meg at han kan klare å ta det opp på noe vis og kanskje bruke det til noe rart, hehe.

Etter treff, hvis kjemien er der, så kunne vi godt snakke på tlf eller på msn med lyd og webcam :)

 

Skal nevnes at jeg møtte drømmemannen på sukker, og at det er derfor jeg ikke har vært på nettdating på fem år ;)

 

Tips: når du lager profilen din, husk at du da legger lista for hva mannen forventer når han evt møter deg. Legger du ut de beste, mest oppdollete bildene du har så kan det godt hende mannen forventer at du ser akkurat sånn ut når dere skal treffes.

Jeg la ut bilder av meg selv bl.a fra en søndags morgen med joggis, bustete hår og uten sminke mens jeg koser med vofsen :P Det var fint, men omtrent så naturlig som man får det hehe. Sammen med et par turbilder og ett bilde med en pils og litt sminke på ;) Mannen sa det var det bustete håret som sjarmerte han først, så angrer ikke på at jeg la det ut!

Gjest Hemmeliganonym
Skrevet

Gjorde det for morro skyld.

Satt på Nettby en gang og så på tilfeldige folk fra "mitt nabolag". Da så jeg en fyr jeg syntes var veldig kjekk så bestemte meg for å skrive til han.

Idag er vi gift og har barn :P

Skrevet

Nettby finnes jo ikke mer. Syns det er skikkelig synd..

Skrevet

Jeg møtte mannen min på sukker, syntes det var et bra sted siden de har masse spørsmål du må svare på om hva du ønsker og hvilken personlighet du har. Jeg og mannen fikk 98 % likhet og vi er veldig like, så fant min beste venn også :) Men er jo ikke alltid det klaffer med folk fordet. Mannen min var aktiv i over 1 år før han møtte meg, jeg var bare aktiv der inne i 1 måned før jeg traff han, så man må ha litt flaks også :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...