Månefeen ♥ Skrevet 27. januar 2012 #1 Skrevet 27. januar 2012 Jeg har vurdert dette setet lenge, og idag kjøpte vi et brukt (helt nytt og ubrukt med lappen på enda). Jeg har sett dette setet i butikken både med og uten denne "bøylen/foten" under, dette setet er bøylen på. Hva er forskjell med og uten? Er det en slags base? Skal på barnas hus å forhøre meg, men klarer ikke å vente helt til uken, så håper noen her inne har erfaring med setet!
venos Skrevet 27. januar 2012 #2 Skrevet 27. januar 2012 Hmm..jeg har babysetet til besafe som heter easygo med isofix base til. Skjønner ikke helt hva du mener med bøyle til babysetet..Har bøyle, eller støtte til setet som 3åringen min har. Det er for seter som er bakovervendt. Den skal stå ned på gulvet bak setet for å sikre bedre. De setene som er uten er kun forovervendte seter og anbefales IKKE til barn under 4 år! Hvis det er bøyle på basen din så er det for å støtte bedre bak;) Det står som regel i bruksanvisningen eller som tegning på basen eller setet. Lurt å spørre fagfolk om dette så du ikke feilmonterer:)
Månefeen ♥ Skrevet 27. januar 2012 Forfatter #3 Skrevet 27. januar 2012 Det var mulig dårlig forklart, det er IZI Sleep setet vi har kjøpt. Til storesøster har vi IZI combi X3, så skjønner hvilken bøyle du mener, det er ikke denne. IZI Sleep'en står på en slags "fot" som gjør setet mye høyere, og jeg lurer på funksjonen til denne "foten", siden jeg har sett setet både med og uten denne. Ikke noe Isofix base nei, vet hvordan den ser ut
Anonym bruker Skrevet 27. januar 2012 #4 Skrevet 27. januar 2012 Gå inn på hts.no og finn setet ditt. Dei har lagt ut alle bruksanvisninger på nettet..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå