Anonym bruker Skrevet 27. januar 2012 #1 Skrevet 27. januar 2012 Skal på Informasjonsmøte. Hvor det blir inviduelle samtaler etter infomøte. Er det om å "selge" seg på disse individuelle møtene? Er det ett slags jobbintervju hvor de bestemmer om du får komme inn på kurset eller ikke? Aldri vært på sånt før. Men ønsker virkelig å komme inn på dette kurset.
Anonym bruker Skrevet 27. januar 2012 #2 Skrevet 27. januar 2012 Det er en samtale der man går inn på motivasjonen din for å ta kurset og litt planer og tanker videre. Så litt sånn intervju-light.
Anonym bruker Skrevet 27. januar 2012 #3 Skrevet 27. januar 2012 Ok. Takk for svar. Da er det bare til å forberede seg på det. å gjøre mitt beste. SKAL ha dette kurset. HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå