Anonym bruker Skrevet 24. januar 2012 #1 Skrevet 24. januar 2012 Mest sannsynlig føder jeg ikke imorgen på min termin dag, så det jeg lurer på er: Da jeg var hos legen for ca 1,5 uke siden fikk jeg ingen ny time til kontroll.. hva gjør jeg om jeg går over termin? ringer sykehuset for tid der eller legen? må vel passe ekstra på når enn går over termin?
Anonym bruker Skrevet 24. januar 2012 #2 Skrevet 24. januar 2012 Da jeg var gravid hadde jeg time til overtidskontroll 7 dager etter termin
Anonym bruker Skrevet 24. januar 2012 #3 Skrevet 24. januar 2012 Sykehuset skal kontakte deg for overtidskontroll.
Anonym bruker Skrevet 24. januar 2012 #4 Skrevet 24. januar 2012 så da er det bare å vente til sykehuset ringer da?
To ute! :) Skrevet 24. januar 2012 #5 Skrevet 24. januar 2012 Jeg hadde ringt sykehuset jeg.. De vet! :-)
Anonym bruker Skrevet 24. januar 2012 #6 Skrevet 24. januar 2012 så da er det bare å vente til sykehuset ringer da? Tror ikke det er rutine ved alle sykehus at de tar kontakt for overtidskontroll. Jeg har født ved 2 forskjellige sykehus, siste gang i april i fjor, og begge ganger har det vært lege som har ordnet med overtidskontroll på sykehus. Men ring legen eller fødeavdelingen, noen av de bør da vite det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå