Anonym bruker Skrevet 20. januar 2012 #1 Skrevet 20. januar 2012 Litt vanskelig å forstå babyen nå synes jeg
Anonym bruker Skrevet 20. januar 2012 #2 Skrevet 20. januar 2012 Det er vel når de begynner å tørke inn. Syns å huske fra når jeg selv hadde det og fikk inntrykk av det nå når 3 åringen min hadde det. Har selv baby(9 mnd) med vannkopper om dagen, hun fikk de aller fleste vannkoppene i forgårs og i går og syns ikke det virker som hun klør noe enda.
camilla^ Skrevet 20. januar 2012 #3 Skrevet 20. januar 2012 Forskjell fra barn til barn. Hadde 3 stk i huset med vannkopper på samme tid og de reagerte alle ulikt på det. Hun ene klødde med engang de kom, ei anna klødde når de begynte å gro og hun siste klødde ikke, men hadde bare feber og var slapp.
moota m storebror&lillebror Skrevet 20. januar 2012 #4 Skrevet 20. januar 2012 Storesøster klødde når det var væske i vannkoppene. Når de begynte å tørke inn klødde de mindre. Det var verst de første 2-3 dagene. Da sov hun ikke om nettene. Hun var 5 år når hun fikk det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå