Gå til innhold

hva skjedde med Garcia i Criminal minds?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg så på det forrige torsdag (ikke den første episoden, den som går litt senere) og da ble hun skutt av en date, men hun fremstår som like hel i gårsdagens episode? Hva skjedde?

Videoannonse
Annonse
Gjest irismor
Skrevet

Episoden som gikk i går kl 21.45 er av de nye episodene. Den som går kl 00.30 er gamle repriser.

Skrevet

ja, men vet du hvilken sesong de er? I guiden stod der at gårsdagen var 8, og forrige torsdag 5, men der står ikke noe om sesong :-/ Vet du hva som skjedde?

Gjest Jenta til Henrik
Skrevet

Nå er det utrolig lenge siden jeg fulgte serien, men jeg TROR ikke det er laget mer enn 5 sesonger. (kalles det forresten sesonger? hehe) Lurer på om Garcia ble skutt i sesong 3 eller noe sånt.

 

Men forklar litt nærmere hva du mener med "skjedde"? Hvordan hun overlevde? Hva som var bakgrunnen? osv?

 

Det er mulig jeg husker heeeeeelt feil, men jeg lurer på om han var ute etter noen opplysninger og at han utnyttet Garcia for å få tilgang på opplysningene. Men hun ble funnet, og overlevde, og hadde Morgan som sin beskyttende engel hos seg en lang stund ;) (Noe sånt du lurte på ;) )

 

Men som sagt, er så lenge siden jeg så den episoden at det er store muligheter for at jeg er helt ute og sykler nå ;)

Skrevet (endret)

det var det jeg mente ja :-) Tusen takk. De viser sesong 7 nå :-) Men jeg skal jammen bla gjennom sesong 3 og se om jeg finner den også jeg :-)

 

jeg fant den! Hun ble skutt i sesong 3, episode 8. Takk igjen :-)

Endret av den perfekte mor

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...