Ida - mamma til 2 søte små Skrevet 14. januar 2012 #1 Skrevet 14. januar 2012 Bare lurer på deres erfaringer med denne oljen? Har hørt så mye bra om den. Vet dere forresten hva som er forskjellen på den vanlige og den light versjonen?
Jenny-penny Skrevet 15. januar 2012 #2 Skrevet 15. januar 2012 Jeg er kjempe fornøyd! Har laaaangt litt krusete hår, tar oljen i tuppene etter vask og håret legger seg pent og bølget og ingen fjoner. Det føles også sunnere og blankere. Tenkte å prøve shampoen også. Men light vet jeg ikke, sunn fornuft sier meg at den kanskje er litt mindre "oljete",? Det kan du sikkert google;)
Anonym bruker Skrevet 15. januar 2012 #3 Skrevet 15. januar 2012 Jeg måtte hente den fram og lese litt på den nå Jeg spurte frisøren etter et alternativ til "Natusan balsam spray", småjentene har hår som blir så flokete og jeg liker ikke denne sprayen.. Iaf, jeg fikk denne oljen light, så nå kan jeg ta litt i håret etter vask eller bare når vi skal børste, kjempegreit! Ingen fler floker ...ikke virker håret fett heller, noe jeg var redd for.
1+1 blir 3 Skrevet 15. januar 2012 #4 Skrevet 15. januar 2012 Jeg er superfornøyd. Håret blir mykt, mindre krusete etter dusj, roer ned småhår, og håret blir ikke fett! Og så lukter den supergodt!! Har kjøpt hårkuren ogå, og føler virkelig at håret suger til seg fuktighet, har blitt mye bedre etter få gangers bruk. Absolutt gode produkter, verdt å prøve:)
It's all about me Skrevet 15. januar 2012 #5 Skrevet 15. januar 2012 Den var redningen for meg. Tidligere rettet jeg ut håret kjemisk da det var altfor fluffy. Med Morrocan Oil har jeg ikke trengt det lenger. Bio Silk har også et lignenede produkt, som også er helt supert. Verdt hver krone.
Mrs. Bouquet Skrevet 15. januar 2012 #6 Skrevet 15. januar 2012 Syns det var litt oppskrytt for mitt tørre og frizzi hår. Funket en stund, men etter en halv dag ble det litt for formet av oljen. Altså det krøllet seg i store krøller, mer en jeg syns jeg kler
♥lykkelig♥ Skrevet 16. januar 2012 #7 Skrevet 16. januar 2012 Synes den er helt fantastisk Håret mitt er ganske slitt, og når jeg bruker den, blir det silkeglatt og mykt..
Remy Skrevet 17. januar 2012 #8 Skrevet 17. januar 2012 Jeg kjøpte nettopp Moroccanoil Light, synes den er fantastisk! Slet veldig med statisk hår, oljen hjalp mye der! Jeg bestilte fra nettbutikk; http://scandinavianbreeze.com/velveresenter/merkevarer/moroccanoil.html?bkl_prj=product, her selger de hele serien!
Miss Dynamite Skrevet 18. januar 2012 #9 Skrevet 18. januar 2012 Hvilken er best for ei med krøller (dog, jeg retter de ut) men jeg får EKSTREMT fett hår, samme dag etter jeg har dusja. forferdelig irriterende!! light, eller vanlig da?
Puserjenta Skrevet 18. januar 2012 #10 Skrevet 18. januar 2012 Vil bare anbefale å kjøpe en liten flaske på lookfantastic. Man vet jo aldri om man liker produktet, og det er jo ikke et kjempebillig produkt.
Remy Skrevet 19. januar 2012 #11 Skrevet 19. januar 2012 Hvilken er best for ei med krøller (dog, jeg retter de ut) men jeg får EKSTREMT fett hår, samme dag etter jeg har dusja. forferdelig irriterende!! light, eller vanlig da? Husk å bare ta et pump, (str som en krone) i hånda, som du masserer inn i fuktig hår, og styler som vanlig etterpå Blir det fortsatt fett bør du prøve light, den er for lysfarget og fint/tynt hår:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå