Anonym bruker Skrevet 14. januar 2012 #1 Skrevet 14. januar 2012 Altså, ikke om det var en brutal grunn som foreks. utroskap etc. Men for at du var i tvil over lang tid.. hvordan gikk det.. ble det bedre etterhvert?
Anonym bruker Skrevet 14. januar 2012 #2 Skrevet 14. januar 2012 Definitivt. Helt klart verdt det - på sikt. Holdt på å gi opp underveis, det var sinnssykt hardt mens det sto på, men har det bare så utrolig mye bedre nå. Både bedre med meg selv og med ny mann. Hadde ingen barn i dette forholdet, men det varte i 10 år, var gift og allting. Lite eller ingen støtte fra familien da jeg valgte å gå, gjorde dette kun for min egen skyld. Nå er jeg i et forhold der jeg får være meg selv fullt og helt, har ett, snart to barn og en fantastisk mann som virkelig elsker meg på alle måter :-)
Anonym bruker Skrevet 14. januar 2012 #3 Skrevet 14. januar 2012 jeg kunne passet inn i innlegget over..kjempefornøyd med mitt nye liv!!
Anonym bruker Skrevet 14. januar 2012 #4 Skrevet 14. januar 2012 Jeg er der at jeg holder på å gi opp mitt inni bruddet, vi har flyttet fra hverandre, har to stabile hjem, men savnet etter en annen voksen person er der hele tiden. Jeg VET at det blir verdt det til slutt, i enden av tunellen blir jeg mest glad, og ikke så mye trist. Det er lett å klamre seg til det som var bra i et forhold, man glemmer fort hvorfor ting gikk galt. Du kan sette deg ned med et ark, skiv opp hvorfor du vil ut av forholdet, og hvorfor du vil bli. Hva du liker med mannen, å hva du ikke liker. Men man må ikke la kjærligheten gjør blind, tl meg så er det mange argumenter til hvorfo jeg måtte bryte ut, hadde en mann som bodde på "hotell" hjemme osv. Men den ene argumenten på hvofor jeg skulle bli, var at jeg elsker han. Noen ganger er kjærlighet desverre ikke nok, ikke hvis man mister seg selv, å ikke har det bra i forholdet. Så mitt svar om mange mnd frem i tid blir: Ja, det var verdt det
Kristiiin Skrevet 14. januar 2012 #5 Skrevet 14. januar 2012 Jeg vet ikke... Eks og barnefar var utro mot meg.. Det er nå tre år siden, jeg gikk på dagen. De to siste årene har vi jobbet veldig godt sammen om barnet vi deler, og han virker som en ny mann.. Men jeg tok den beste avgjørelsen jeg kunne ta da jeg sto oppi det antar jeg. Men tenker av å til hvordan vi kunne hatt det nå.. Han er en så fantastisk god pappa, har hus og flott bil, driver eget selskap og lykkes i det han gjør. *BEEEEEEEP* Sånn... nå glemte jeg de siste setningene jeg sa. Jeg har jo en ny kjæreste
Anonym bruker Skrevet 14. januar 2012 #6 Skrevet 14. januar 2012 Absolut verdt det! Har ikke angret et sekund Brukte langt tid på å bestemme meg for er jo ikke ett let valg når man har barn sammen. mem funker det ikke så funker det ikke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå