Anonym bruker Skrevet 13. januar 2012 #1 Skrevet 13. januar 2012 Men de to timene jeg har fri fra mann og barn på fredager er helt herlig En time trening først for så å dra hjem å dusje og spise lunsj og være helt alene en time til. Det er kjempe deilig, men savner babyen min da Så skal bli utrolig godt å dra å hente henne hos mormor nå!!
bobbelfru Skrevet 13. januar 2012 #2 Skrevet 13. januar 2012 det er da ikke stygt! vi er mennesker ikke bare kone og mamma
Anonym bruker Skrevet 13. januar 2012 #3 Skrevet 13. januar 2012 Jeg har fri 2 hele dager i uken fra jobb der jeg har egentid! Har ikke litt dårlig samvittighet en gang, er bare nydelig;)
Gjest Hercule Poirot Skrevet 13. januar 2012 #5 Skrevet 13. januar 2012 Stygt å si det? Herlighet, menneske! NYT det!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå