Gå til innhold

Uke 14 og er oppe 3-4 ganger å tisser hver natt.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er dødstørst og tissetrengt stortsett hele tiden.

Andre som har det på samme måte eller når gikk det over for dere?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Uke 17 her og det har ikke gått over......

Skrevet

Tror det ga seg litt rundt uke 19-20, men var fortsatt oppe 1-2 ganger... Nå i uke 29 er vi igang igjen, men nå er jeg mye mer tørst også da :)

Skrevet

Samme her og jeg er snart i uke 17... i går sov jeg 2 timer før jeg våknet å måtte på toalettet igjen:/ irriterende:)

Skrevet

Uke 18 her og er mange turer opp hver natt jeg også. Helt vanlig å ha dette i andre trimester også i følge jordmora:)

Skrevet

Jeg er i uke 12 og er oppe å tisser mellom 3-8 ganger hver natt. Er utrolig slitsomt.. Håper virkelig det gir seg snart! :)

Skrevet

Jeg er 19+2 og jeg tror det ga seg i natt:) men det var fordi han snudde seg så han har slutta å sparke meg i blæra, og det kan jo fort snu igjen:) akkurat nå tror jeg han har boksekamp der nede. for han ligger med hodet ned og set er full action der nede fordet:) Men jeg har hvertfall hold på lenge og som ella kan jeg godt komme opp i 8 toalettbesøk hver natt. de verste nettene er jeg oppe hver halvtime. men det går nok over snart:)

Skrevet

Er i uke 14 nå, og det har akkuratt begynt å gi seg her hos meg.. herligt!

 

Jeg våknet gry tidligt å måtte så mye på do at jeg nesten hadde vondt i magen- men jeg bare nektet å gå! tvang meg selv til å sove igjen.. jeg vil bare ikke stå opp.. haha- men nå skal det jo sies at jeg "feler" og ikke liker å vandre rundt om natta så det ble bare uaktuelt..

Når det den dagen kommer tilbake, må jeg nesten stå opp, med større mage blir det mindre plass.. SUKK!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...