Hilko Skrevet 11. januar 2012 #1 Skrevet 11. januar 2012 Vesla er lita, hun er straks 10 mnd og er ca 8 kg og 70 cm nå. Men syns hun begynner å få det trangt allerede, har maxi cosi cabriofix. Vi skal kjøpe besafe izi combi x3 har jeg tenkt. Flere som har samme setene? Uansett, når byttet dere?
Anonym bruker Skrevet 11. januar 2012 #2 Skrevet 11. januar 2012 Vi hadde også maxicosi, men byttet ikke før hun var litt over 1 år. Vår frøken var litt mindre enn din, bare 8,2 kg på 1-års kontrollen. Gikk også over til Besafe Izi Combix3, og bruker dette fortsatt. Veldig fornøyd med setet.
Lemonia Skrevet 11. januar 2012 #3 Skrevet 11. januar 2012 Vi har også MaxiCosi Cabriofix. Storebror byttet til ny stol da han var 9 mnd, da var han 78 cm lang og 10 kg. Lillebror er 10 mnd (og litt kortere og lettere enn storebror var på samme alder) og bruker fremdeles babystolen, men regner med vi bytter om ikke så lenge. Vi byttet til Britax MultiTech (bakovervendt) og kommer til å kjøpe den samme til lillebror.
iskaffe ♂ ♀ Skrevet 13. januar 2012 #4 Skrevet 13. januar 2012 har samme sete, vi har egentlig byttet til multi tech, men bruker babysetet i andre biler om vi må ut når pappan ikke er hjemme. vesla er 9 mnd (snart 10) og veier 10kg og er 77 cm
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå