Anonym bruker Skrevet 10. januar 2012 #1 Skrevet 10. januar 2012 er det mest sannsynelig at det er en jente da? mener at om det er gutt så hadde det vært mer tydelig, men om det er jente er de mer usikre om det ikke synes godt.. ?
mamma_til_gutt Skrevet 11. januar 2012 #2 Skrevet 11. januar 2012 Vi så ikke kjønn på 2 ul, men det er gutt. Da vi først så det var det helt tydelig.
Anonym bruker Skrevet 11. januar 2012 #3 Skrevet 11. januar 2012 Nei, detbhar med hvordan babyen ligger inni magen. Jenta mi lå heeeeltrolig med kryssa bein og sugde på totten hele undersøkelsen. Ikke mulig å se kjønnet. Gutten min var "spinvill", men her hadde JM også veldig problemer med å se. Jeg har hatt morkaka foran på magen begge gangene, det kan jo ha noe med det å gjøre... Eller på hvor ivrig JM er på å finne det ut. HUn første sa bare at man ikke kunne se. Hun andre (gutten) var kjempespent selv, og styra fælt... ;-D Dytta på magen forå flytte på ungen og dreiv på lenge. Helt til han snudde på seg så hun fikk et fint bilde av en liten tissefant! Hehe! JM jeg hadde til jenta prøvde ikke på noe sånt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå