Gå til innhold

Et litt rart spørsmål


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det jeg lurer på er om babyen min er litt lenger fremme enn normalen ...

Jeg har en baby på to og en halv måned. og har sitti å lest litt på måned fra måned på forskjellige nettsider

 

Det som står at babyen gjør mellom 3 og 4 mnd. alder gjør min baby ...

 

Hun løfter opp brystkassa, sitter på fanget om vi holder henne under armene og står en god stund før bena blir slitne når vi holder under armene.

 

Hun ser også frem og tilbake og overalt og følger godt med. Hun prater masse og har ledd et par ganger.

 

Unnskyld for teit spørsmål :P

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ikke teit spørsmål i det hele tatt. Men barn er veldig forskjellige, og utvikler se gjerne litt i rykk og napp.

Disse "manualene" som er å finne i blader og bøker, er skrevet med hensyn på hva babyer minst bør klare til de ulike alderstrinn, og det er gjennomsnittet som er målt på de ulike tingene.

Skrevet

Ikke teit spørsmål, men det er variasjoner i utviklingen. Det kan godt tenkes ditt barn er meget begavet, men det er litt tidlig å si nå ;)

Skrevet

Barnet ditt er helt etter normalen :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...