Gå til innhold

Disse sølvbeltene til bunad, de kan ikke justeres, eller?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Huff, nok en god grunn til å gå ned og holde vekten der. Driver og sparer opp til sølvbelte og er snart i mål, og da passer det seg jo dårlig hvis jeg går opp i vekt igjen. Skal vel da ikke mye til før sølvbeltet ikke passer.

 

Hva gjør det med selvfølelsen deres. jenter? :D

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er derfor man har bunad fra Øvre Hallingdal.

Skrevet

Ja, burde kanskje revurdere bunadsvalget? Jeg trenger vel egentlig ikke sølvbelte, men alt blir bedre med litt glitter. Bare synd at alt blir bedre med sjokolade også.

Skrevet

Glam og glitter er bra. Men den bør komme i stretch-versjon. Er jo et tankekors at klær som utelukkende bæres på etedager ikke har det aller minste lycra.

Skrevet

Du sier noe der. Hvor store er mulighetene for å bytte ut skinnbeltet sølvet monteres på med lycrastretch? Bruker alltid noe å vokse på til vanlig, og burde i det minste ha litt mer å vokse på i bunaden.

Skrevet

Du kan jo fjerne/sette inn ekstra plater etterhvert som vekta svinger opp og ned ;) Men ja; best å ha stabil vekt!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...