Anonym bruker Skrevet 18. desember 2011 #1 Skrevet 18. desember 2011 Har en 4 åring og en på 1,5 år. Natten til juleaften kommer julenissen, legger alle gavene under juletreet, spiser grøten sin ved peisen (4-åringen og jeg setter ut en tallerken med grøt til nissen ;o) og så putter han noe i julestrømpen til barna. Men hva? Tenkte på en sjokoladenisse, en liten leke og frukt/rosiner. Men trenger ideer. I fjor puttet jeg noe lignende. Fungerte forsåvidt greit, det altså. Men hører gjerne med andre?
Anonym bruker Skrevet 18. desember 2011 #2 Skrevet 18. desember 2011 Massevis av godteri, en klementin og et julehefte.
Anonym bruker Skrevet 18. desember 2011 #3 Skrevet 18. desember 2011 Jeg har alltid fått en liten pose godteri, en mandarin og julehefter. Det er vår tradisjon.. Men i år får vi besøk av svigerfamilie fra USA, så da blir det julestrømer til alle på første juledag. Jeg har kjøpt små morsomme gaver til den; minibøker, håndvarmer, julepynt, litt dill og dall pluss godteri. Ikke helt sånn som de er vant til, men men.
Anonym bruker Skrevet 18. desember 2011 #4 Skrevet 18. desember 2011 Kjøper en slik ferdig julestrømpe.
Anonym bruker Skrevet 18. desember 2011 #5 Skrevet 18. desember 2011 De får to klementiner, en liten juice, go morgen youghurt, kinderegg, kvikk lunsj, en liten pose kjeks og en liten gave. Har en på 8 og ei på 2.5
Anonym bruker Skrevet 18. desember 2011 #7 Skrevet 18. desember 2011 Her har det i alle år vært litt snop, juleblader, og noen leker(lego eller annet som passer til alderen, og gir litt arbeid). Alt innpakket hver for seg, med et eget julepakkepapir de ikke ser på andre pakker Men vi har ikke julestrømpe, men en egen julepose laget til å ta alt sammen
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå