Anonym bruker Skrevet 18. desember 2011 #1 Skrevet 18. desember 2011 Blir etter sistemann naturlig nok sittende igjen med en del babyutstyr, leker og sikkert noe klær. Det er jo brukt, men ingenting er ødelagt. Har noen av dere en god idé hvor det kan være behov? Krisesenter? Mødrehjem? Takk )
Anonym bruker Skrevet 18. desember 2011 #2 Skrevet 18. desember 2011 Noen kirker har noe som heter åpent lekested, den kirken vi går i har en del leker som burde bli skiftet ut, men de får ikke så mye penger at de har råd til å kjøpe nytt. Så vi tar med leker dit barna ikke bruker Det blir de veldig glad for. Ellers så har du jo, fretex, frelsearmeen, sykehus
Rosepus™ Skrevet 18. desember 2011 #3 Skrevet 18. desember 2011 Hva med din lokale helsestasjon? De vet kanskje om noen i nærmiljøet som trenger ting:) fint initiativ, HI!
Anonym bruker Skrevet 18. desember 2011 #4 Skrevet 18. desember 2011 mulig å få kjøpet noe billig av deg? hvis du holder til i oslo da.
Anonym bruker Skrevet 18. desember 2011 #5 Skrevet 18. desember 2011 Sykehusene!! Vi ligger på sykehuset nå med vår 1åring.. Her er det dårlig stellt.. Ikke noe barnevogn, dårlig med stellebord og ja.. Generelt alt.. Så sykehusene trenger det!
Anonym bruker Skrevet 18. desember 2011 #6 Skrevet 18. desember 2011 Sykehusene trenger barnevogner. Vi har flere ganger vært på Ahus og Rikshospitalet leker synes jeg det er bra med men barnevogner er det bohov for.
Anonym bruker Skrevet 19. desember 2011 #7 Skrevet 19. desember 2011 Anonym 15.52 Jeg bor dessverre ikke i Oslo. Ellers sier jeg tusen takk for tips:o) Jeg skal spørre på helsestasjonen. Vogna er vi ikke helt ferdig med. Tipper det kan være forskjellige behov etter som på forskjellige steder. Noen trenger leker og andre trenger klær så jeg får kartlegge litt. HI
Anonym bruker Skrevet 19. desember 2011 #8 Skrevet 19. desember 2011 https://www.facebook.com/hjelpe?sk=app_2309869772 De jentene som startet med dette er utrolig flinke. De hjelper så utrolig mange mennesker. Har selv gitt klær og penger til dem og jeg stoler på dem. Er det noe de trenger så kommer de faktisk og henter det på sin egen regning. Trenger de det ikke så vet de garantert om noen andre organisasjoner ol. som gjør det.
Anonym bruker Skrevet 19. desember 2011 #9 Skrevet 19. desember 2011 ser at jeg la ut lenke til lenkene dems, men det er "Hjelp oss å hjelpe" jeg mener.
Anonym bruker Skrevet 19. desember 2011 #10 Skrevet 19. desember 2011 Ok! Takk! Skal definitivt sjekkes ut:o) HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå