Gå til innhold

Hvor får dere tak i englevinger til de små?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har så lyst til å pynte lille snuppa med slike til jul...men finner ingen plass. Noen som vet hvor jeg kan få kjøpt?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Søstrene Grene har til under hundrelappen, hvis du bor i Oslo?

Var der i dag :)

Skrevet

Ååå...hvis du har tilgang på symaskin, og bor i nærheten av en "Stoff og Stil"-butikk, så bør du ta deg en tur dit! De har et mønster til englevinger der som er helt fantastisk (og de er enkle å sy)! De skjønneste vingene jeg har sett, og i tillegg tåler de mye mer enn de typiske vingene man får kjøpt i butikken, som er av ståltråd og tyll. Har akkurat sydd slike vinger selv, og er superfornøyd, jentene er sååå søte med dem, og de er fine som dekorasjon på rommene deres og :)

 

Hvis du tenker på sånne "fjærkledde vinger", så har vel kremmerhuset pleid å ha dette.

Skrevet

Takk for tips, men desverre bor jeg langt unna oslo og langt unna en "stoff og stil"- butikk....og på kremmerhuset hadde de ikke der jeg bor....sukk....andre? Finnes ikke noen plass man kan bestille på nett da?

Tenker på slike fjærkledde ja.. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...