Gå til innhold

Noen som har opplevd at baby har svelget en gjenstand?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Kronestykke, ring... Hvor lang tid tok det før det kom ut?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kjenner flere som ha svelget hårspenner, og en som måtte operere den ut.

Det burde vel ikke ta mer enn et døgn eller to før gjenstanden kommer ut.

Skrevet

Takk! De var ikke så stressa hos legen siden den er rund og uten harde kanter, men det er jo litt lite trivelig likevel.. Takk igjen :-)

Skrevet

Blir så forbanna på helsevesenet. Som premie får dei sprettball som eit barn kan sette seg fast i halsen. Trodde dei hadde peiling da dei som jobber med barn da.

 

Hilsen ei som har sett foreldre mistet på grunn av sprettball.

Skrevet

Ja, det reagerte jeg på og. Jenta mi på 3,5 år kom nemlig hjemm med en liten sprettball som premie fra tannlegen, akkurat passe stor til å sette i halsen!!

Skrevet

Huff grøss.. min på 10 mnd sto plutselig med en sprettball i munnen. Det var såvidt jeg fikk den ut, fylte hele munnen. Han ynket besatt stakkars. Heldigvis gikk det bra, og den er kastet i søpla!

Skrevet

Da gutten min var 2 år fikk han en klinkekule i premie hos øyelegen.

Hva tenker de på?

 

Han var i en periode lagt inn på Riksen, der hadde de et eget premierom som han fikk gå inn og velge en premie. Det var stas.

Ingen skumle ting for små halser der.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...