Anonym bruker Skrevet 11. desember 2011 #1 Skrevet 11. desember 2011 jaa åssen er det hvis babyen ikke har festet hodet innen uke 36? når blir man eventuelt sendt på en extra kontroll eller sjekk hvis ungen ikke ligger med hodet ned?
Anonym bruker Skrevet 11. desember 2011 #2 Skrevet 11. desember 2011 At den fester hodet er ikke noe must, men hvis det er mistanke om sete eller tverrleie gjør de en ekstra sjekk. Min baby satt i seteleie og jeg var på ekstra ultralyd i uke 37. Hvis de ikke klarer å snu babyen måler de størrelsen på bekkenet ditt og tar stilling til om du kan føde i seteleie.
Anonym bruker Skrevet 11. desember 2011 #3 Skrevet 11. desember 2011 åja,ok. har man noe man skulle sagt om de mener man har plass til å føde i sete leie?
Anonym bruker Skrevet 11. desember 2011 #4 Skrevet 11. desember 2011 Jeg nektet både å snu og måle bekkenet, så måtte ta ks... som forøvrig er helt jævlig. Så håper du slipper det;)
Anonym bruker Skrevet 11. desember 2011 #5 Skrevet 11. desember 2011 okei ja det er ikke lett dette, får vel ta det som det kommer, men jeg er ganske sikker på at han ligger sidelengs ettersom han alltid sparker på siden av magen min?nede ikke oppe ved ribbena. er 34 +1 btw
Anonym bruker Skrevet 11. desember 2011 #6 Skrevet 11. desember 2011 Dersom barnet er i sete i uke 36 skal det prøves med snuing. Om man vil da? Etter uke 36 tror jeg ikke det er vanlig med snuing, men de kan vel drøye det. Hvorfor hverken snuing eller bekkenmåling 2124?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå