Gå til innhold

Ribbe eller pinnekjøtt?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva er den beste julematen synes dere? Jeg har vokst opp med pinnekjøtt og synes det er mye bedre enn ribbe.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg er vokst opp med lammesadel på juleaften. Men om jeg måtte velge mellom ribbe og pinnekjøtt så ville jeg valgt pinnekjøtt. Ribbe liker jeg ikke.

Skrevet

Pinnekjøtt, så klart :) Ribbe er mer som søndagssteken..... Mer hverdag, liksom.

Skrevet

Liker ingen av delene noe særlig, men måtte jeg velge, så ble det pinnekjøtt.

Skrevet

HELT klart PINNEKJØTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

og jeg er vokst opp med ribbe, som jeg ikke er sånn kjempefan av.. men etter noen år på Møre, fikk jeg lurt pinnekjøtt tradisjonen med meg hjem!!!!!!!!

Skrevet

Vi har begge deler, og mere til, men jeg velger alltid pinnekjøtt:)

Skrevet

Jeg synes faktisk ribbe og pinnekjøtt er like godt!

 

Likte ikke pinnekjøtt før jeg traff mannen min, men for å gjøre han glad har jeg lagd det hver jul. Og for hvert år har det smakt bedre og bedre;)

Så vi har pinnekjøttmiddag med venner hjemme lille julaften, og ribbe hos foreldrene mine på julaften. (Noe av det beste med ribben er forresten kald ribbe på lefste til frokost neste dag... nam, nam).

Skrevet

Her er ribbe med full pakke vinneren:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...