Gå til innhold

Jeg er sjokkert!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ser på unge mødre dk. Er fullt klar over at det finnes mødre som har store vansker med å slutte å røyke under svangerskapet og alt det der. Men her går det f*** meg en kjerring gravid i 8 mnd med konstant en røyk i hånden uten å vise tegn til å skjemmes?! Er det så stor forskjell på Norge og Danmark eller prøver Unge mødre dk og fremstille unge mødre verst mulig?!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

De unge mødrene i Norge er reneste Mor Theresa i forhold til de danske (bortsett fra en av dem som jeg husker godt og som var oppegående. hun sykepleierstudenten)

Skrevet

Det er stor forskjell på røykekultur i Norge og i Danmark.

Skrevet

De må da henge maaaange år etter:-o Husker unge mødre gb som gikk for et par år siden. Det var helt ekstremt, her var mødrene på en slags treningsleir for å lære seg å ta seg av barna. De fleste var ufordragelige og ikke interessert i å ta i mot råd eller veiledning. Tipper\ håper barnevernet var kjapt inni bildet etter det ble vist på tv.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...