Anonym bruker Skrevet 5. desember 2011 #1 Skrevet 5. desember 2011 Sienna. Lurer på om jeg skal kalle babyen i magen for det. Men er usikker på om jeg liker det eller om jeg syns det er harry hehe
Anonym bruker Skrevet 5. desember 2011 #2 Skrevet 5. desember 2011 Fint om du bor feks i USA! I Norge blir det (i mine øyne) feil/teit!
Anonym bruker Skrevet 5. desember 2011 #3 Skrevet 5. desember 2011 mm, må smake litt på det, med norsk uttalelse. Men et fint navn
Gjest Tutt1-2-3! Skrevet 5. desember 2011 #4 Skrevet 5. desember 2011 Kommer an på etternavnet også da! Sienna Haugen Sienna Fransplass Sienna Ødegård --litt rart! Mitt etternavn er veldig særnorsk! Er 20 som bruker det (min bestmor og hennes etterkommere), og det hadde absolutt ikke passet sammen med Sienna, eller andre "utenlandske" navn for den del! Ellers er det jo et enkelt og greit navn da!
Anonym bruker Skrevet 5. desember 2011 #5 Skrevet 5. desember 2011 Vet om ei som heter det:) syns det er hflt ok:)
Anonym bruker Skrevet 5. desember 2011 #8 Skrevet 5. desember 2011 Ikke helt min stil. Men dersom alle kalte ungene sine navn jeg liker hadde det vært temmelig kjedelig det også.
Anonym bruker Skrevet 5. desember 2011 #9 Skrevet 5. desember 2011 Jeg likte det Liker slike navn jeg
Anonym bruker Skrevet 5. desember 2011 #10 Skrevet 5. desember 2011 Kommer an på etternavnet... Engelske navn blir gjerne blodharry med norske etternavn. "Møt Sienna Iversen fra Drammen" på forsida av Vi Menn liksom... Syns forøvrig at Siena er en flottere stavemåte. Siena er en nydelig italiensk landsby. Med Sienna så tenker jeg bare på hun rangletynne kokaindama som hadde en affære med Jude Law mens han var gift.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå