Anonym bruker Skrevet 4. desember 2011 #1 Skrevet 4. desember 2011 Nå har vi vært hjemme syke siden fredag og mannen har vært på jobb hele helgen. Tv'n har stått på kontinuerlig og på fredag og lørdag lå både 5 åringen og 3 åringen på sofaen og var slappe. I dag derimot har de begynt å friskne til, men vi kommer oss ikke ut og er bare inne. Nå letter de snart. En spiller på kastanjetter og den andre blåser i fløyte. De er bestevenner og de krangler så busta fyker. Vi har bakt pepperkaker og pyntet både pepperkaker og pepperkake hus, men nå kjeder de snart vettet av seg og tar livet av meg. Glad det snart er leggetid og håper virkelig de er i bedre form i morgen. Da er det mannen sin tur siden han har fri etter å ha jobbet hele helgen. Uansett hva jeg har prøvd å gjøre i dag av husarbeid og klesvask så har det blitt kaos. Enten har de hengt på meg eller de har vært andre steder og kranglet så det ender med at begge hyler. Hjelpe meg så sliten man kan bli av å være innesteng i huset i 3 døgn selv om man har verdens beste barn.... Hvordan har deres helg vært?
Anonym bruker Skrevet 4. desember 2011 #2 Skrevet 4. desember 2011 Er alene med mitt barn på nesten tre. Ble syk på Torsdag med feber og virus i halsen, men siden det var min helg med henne ba jeg ikke faren om å ta henne. Har vaska hus med feber, aktivisert jentungen med kafeturer, handla litt i byen osv. Har vært dausliten når hun er i seng, men overlever iallefall.. Ny uke i morgen og gleder meg faktisk til å SOVE neste helg.
Anonym bruker Skrevet 4. desember 2011 #3 Skrevet 4. desember 2011 ah, kjenner til den! Her fikk gutten vannkopper på fredag.. jeiii..
Anonym bruker Skrevet 4. desember 2011 #4 Skrevet 4. desember 2011 Jeg tror igrunnen ingen av oss vet hva det er å være ordentlig slitne. Ja, jeg blir også sliten og lei når barna er syke, men jeg vet de blir friske igjen. Har fulgt denne bloggen en stund, og den har virkelig inspirert meg til å ikke sutre og klage over småting. http://randycourtneytripproth.blogspot.com/
Anonym bruker Skrevet 4. desember 2011 #5 Skrevet 4. desember 2011 Hei, huff så trist :'( Disse vannkoppene var jo inegn ting.. Hilsen en Anonym over her..
Anonym bruker Skrevet 4. desember 2011 #7 Skrevet 4. desember 2011 Ja, det er det jeg mener. Vannkopper er faktisk ingenting, selv om man blir slitne av syke barn, så blir de friske igjen. Det har, som sagt, hjulpet meg til å se ting i et annet perspektiv. Uansett, god bedring til gutten din
Anonym bruker Skrevet 4. desember 2011 #8 Skrevet 4. desember 2011 Uff, den bloggen setter virkelig ting i perspektiv ja. Utrolig glad jeg normalt har friske og raske barn. Synes likevel dette har vært en lang helg og håper vi finner tilbake til formen til uka ;-D HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå