Anonym bruker Skrevet 28. november 2011 #1 Skrevet 28. november 2011 Vil dere si hun er gal, eller en stabil person? Er litt bekymret for en god venn som har planer om å besøke henne og familien etter nyttår . De har visstnok jevnlig kontakt. Bør jeg si noe?
Anonym bruker Skrevet 28. november 2011 #2 Skrevet 28. november 2011 TULLER DU?? Besøke henne?? Dette må jo være en spøk. Den kvinnen er sprøytegal, hjernevasket og ustabil Den venninnen din må ikke finne på å gjøre det! Disse menneskene er kjent for å håne barnebegravelser. De er gal! Og hun må ikke finne på å bli sugd inn i galskapen. NEI NEI NEI
Anonym bruker Skrevet 28. november 2011 #3 Skrevet 28. november 2011 Hun er dessuten en kriminell! Arrestert tidligere
Anonym bruker Skrevet 28. november 2011 #4 Skrevet 28. november 2011 Ja, er liksom det inntrykket jeg har også. Men så tenkte jeg at jeg kanskje hadde misforstått. Venninnen min sier hun er så grei og smart osv . Jeg er ikke enig..
Anonym bruker Skrevet 28. november 2011 #5 Skrevet 28. november 2011 De har kontakt? Så hun støtter galskapen? Om at Gud jubler hver gang et barn dør? En soldat dør i krig? At alle homofile er dømt til evighet i helvete? Hun må ikke finne på å gjøre det. Hun kan risikere å ende opp i sekten! Og da er hun i politiets søkelys
Anonym bruker Skrevet 28. november 2011 #6 Skrevet 28. november 2011 Da er venninnen din lettlurt og naiv.
Anonym bruker Skrevet 28. november 2011 #7 Skrevet 28. november 2011 Det finnes en dokumentar som heter " The most hated family in America" Den ligger på Youtube, jeg legger ved linken. Få henne til å se den! Linken jeg sender, er DEL 1.. så ligger DEL 2 osv på høyre side, som du ser. Venninnen din er lettlurt og naiv. Det er en grunn til at de er den mest forhatte familien i USA. Hva om hennes barn døde? Og Shirley pluss familien sto å ropte til henne at Gud jublet fordi barnet døde?
Anonym bruker Skrevet 28. november 2011 #8 Skrevet 28. november 2011 Den dokumentaren er BRA! Få henne til å se den! Kanskje hun åpner øynene litt.. Herregud! Jeg blir helt rystet. Har hun barn? Gud, hun må ikke gjøre det. Jeg får helt vondt her jeg sitter
Anonym bruker Skrevet 28. november 2011 #9 Skrevet 28. november 2011 Takker for svar... Holder på å sette meg inn i alt dette nå. Nei, hun har ikke barn men er litt psykisk ustabil:/ hi
Anonym bruker Skrevet 28. november 2011 #10 Skrevet 28. november 2011 Lykke til! Håper hun kan åpne øynene! Uff, nei hun må ikke la seg lure!
Anonym bruker Skrevet 28. november 2011 #11 Skrevet 28. november 2011 Ja, du bør prøve å få henne fra å dra til Westboro baptist church. Men jeg får helt vondt i hjertet av Shirley:( og stakkars barn.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå