Anonym bruker Skrevet 26. november 2011 #1 Skrevet 26. november 2011 Hva skal jeg gjøre? Er det noe jeg kan gjøre? Sist så merka jeg ikke noe før jeg var ute i 5. mnd, men nå jeg er bare 13 uker på vei! Å nei, å nei..
Anonym bruker Skrevet 26. november 2011 #2 Skrevet 26. november 2011 Jeg var i uke 7 når jeg fikk det.. Så føler med deg Kom deg til lege på mandag og få time til fysioterapaut! Ellers er akupunktur veldig effektivt
Anonym bruker Skrevet 26. november 2011 #3 Skrevet 26. november 2011 Jeg fikk i uke 8, med førstemann... Kom deg til fysioterapeut så fort som mulig. Og gjerne bassengtrening om du har tilgang på det. Er redningen for meg. Er i uke 25 nå, og det er relativt stabilt. I tillegg MÅ du holde deg mye i ro, ikke støvsuge etv. Greier du det, kan du holde det i sjakk.
Anonym bruker Skrevet 26. november 2011 #4 Skrevet 26. november 2011 Takk for tips. Akupunktur har jeg aldri prøvd før. Skal ringe legen til mandag hvertfall så får jeg håpe at det ikke er så altfor lang ventetid til fysio.
Anonym bruker Skrevet 26. november 2011 #5 Skrevet 26. november 2011 Oj da. Jeg har hund, katt, et barn og en mann med ødelagte skuldre. Støvsuging er noe jeg må desverre. Hehehe. Jeg aner ikke om det er noe basseng i nærheten av der jeg bor, men det skal jeg finne ut. Hva skal jeg gjøre med jobben a tro? Får håper jeg klarer å holde det i sjakk noen måneder til hvertfall. HI
-spent- Skrevet 26. november 2011 #6 Skrevet 26. november 2011 Jeg begynte å kjenne det selv allerede i uke 5, men nå skal det sies at jeg var veldig plaga det første svangerskapet og måtte bruke krykker lenge. Jeg måtte gå til behandling 2 år etter, og ble egentlig aldri bra igjen. Nå går jeg til akupunktur, og for meg hjelper dette :-) men det er ikke alle det fungerer for. Sist gikk jeg til fysioterapeut, men fikk ikke så mye ut av det da jeg allerede hadde fått det så kraftig. Ta iallefall kontakt med legen din og hør.
Anonym bruker Skrevet 26. november 2011 #7 Skrevet 26. november 2011 Jeg vet hvertfall at fysioen her jeg bor har prøvd litt nåler på min samboer så det er ikke umulig at jeg kan få litt av begge deler om de har mulighet til å behandle meg. Håper og satser på det! HI
Anonym bruker Skrevet 26. november 2011 #8 Skrevet 26. november 2011 Samme her. Fikk det i 5.mnd forrige gang. Men denne gangen fikk jeg det i uke 10, dvs at jeg har hatt det i 30 uker nå!!! Kom deg til fysioterapeut!!! Har vært både der og hos akupunktør. Syntes jeg fikk best hjelp til bekken hos fysio! Jeg var hos "privat" fysio og synes jeg fikk bedre hjelp der enn hos "offentlig" fysio sist gang. Men det koster jo da, hvis man går til privatpraktiserende.. Ellers er det eneste som virkelig hjelper HVILE!!! Finn deg en god stilling i sofaen og få mest mulig hvile! Ikke lett å praktisere her med ei tulle på 1,5 år Men har fått masse hjelp nå på slutten så det går akkurat. Vær forsiktig!!!
Anonym bruker Skrevet 26. november 2011 #9 Skrevet 26. november 2011 Med både nr 2 og 3 fikk jeg det veldig tidlig, men det kan gå over for så å komme tilbake mot slutten! Jeg fikk som du pannikk andre gangen da det kom så tidlig og tok kontakt med legen min, som henviste meg videretil fysio. Jeg fikk en del øvelser jeg måtte gjøre, som hjalp litt der og da og så gikk det liksom litt over før det begynte igjen på slutten. Håper det er den typen du har fått!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå