lillesmil Skrevet 26. november 2011 #1 Skrevet 26. november 2011 Hei, Er det noen av dere som vet hvilket merke ulltøy med et lite blått troll som logo er? Vi har arvet noen fantastiske ullklær med denne lille merkelappen med trollet på siden, mens alle lappene inni er klipt bort. De er så gode at jeg vil gjerne kjøpe mer i dette merket. Takk takk
Babyønske �� Skrevet 26. november 2011 #2 Skrevet 26. november 2011 Rett og slett Troll kanskje? http://www.trollcollection.no/
Hønseføtter og gulerøtter Skrevet 26. november 2011 #3 Skrevet 26. november 2011 Rett og slett "Troll-ull" tenker jeg ) Helt fantastisk ull som holder seg godt vask etter vask, mykt og godt og rett og slett bare helt nydelige klær! Har brukt endel av ulla på 2 barn, og det ser like fint ut. Nr3 skal få gleden av Troll-ulla også :-)
lillesmil Skrevet 26. november 2011 Forfatter #4 Skrevet 26. november 2011 Høhø, så enkelt kan det være ja Tusen takk for gode svar. Det er hull i de jeg har, men må bare bruke dem. De virker så gode Ha en fin helg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå