Anonym bruker Skrevet 25. november 2011 #1 Skrevet 25. november 2011 Har en liten smal gang som fort ser rotete ut. Har skohylle nå, men lurer på å kjøpe skoskap, for det ser jo litt penere ut..? Men dere som har det, har dere kun det eller skohylle også? Blir det til at man faktisk setter skoene inn i skapet eller blir det fort litt "tungvindt" når man har dårlig tid osv?
Anonym bruker Skrevet 25. november 2011 #2 Skrevet 25. november 2011 VI har bare ei lita skohylle, og kjøpte et skoskap fra IKEA i tillegg. Det ble jo et riktig så dekorativt møbel, faktisk....! Er jo lettere å sparke av seg skoene midt i gangen, men det tar vel like "lang" tid å sette skoene på hylla som å faktisk åpne ei skuff og legge de i....
Anonym bruker Skrevet 25. november 2011 #3 Skrevet 25. november 2011 Skoskap er uunværlig hos oss! Et av de mest praktiske møblementet vi har faktisk! Vi har skohylle i tillegg. På den står de skoene vi bruker daglig, i skoskapet står de som vi veksler litt på. Genialt, så slipper man å snuble i skoa i en liten gang:-)
Anonym bruker Skrevet 25. november 2011 #4 Skrevet 25. november 2011 Desverre har jeg ikke plass til begge deler. Gangen er veldig liten. Vil bare ikke at skoene skal bli slengt i gangen, da ser det hvertfall rotete ut så liten som den er. MEN, nå bor jeg jo alene med sønnen min på to år så eneste som kan la være og sette inn skoene og rote er jo egentlig meg selv da:/ HI
Anonym bruker Skrevet 25. november 2011 #5 Skrevet 25. november 2011 Jeg har absolutt ville gått for skoskap! Det er som tidligere nevnt her over et fint møbel:-) Å her i huset blir det i alle fall brukt. Det ble mye finere i gangen. Kjøpte på Ikea, det som står at at det er plass til 18 par:-)
Anonym bruker Skrevet 25. november 2011 #6 Skrevet 25. november 2011 Takk for svar damer! Tror jeg går for det ja, skal inn og se på IKEA nå. Dere er greie og ha når man lurer på noe altså HI
Anonym bruker Skrevet 25. november 2011 #7 Skrevet 25. november 2011 http://www.ikea.com/no/no/catalog/products/70178170/ Vi har også en liten gang, og vi har kun skoskap. Alle har en skuff hver og vi har kun de skoene vi bruker til daglig der. Ungne, både 5 åringen og 3 åringen setter skoene i sin skuff når de tas av. Er så fint og ryddig!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå