Anonym bruker Skrevet 23. november 2011 #1 Skrevet 23. november 2011 Jeg har aldri vært noe flink til å lage julekaker.. Men i år tenkte jeg at det skulle endres, at jeg og jenten min skulle bake litt. Tips til gode, men enkle julekaker vi kan bake? Gjerne med oppskrift:)
Anonym bruker Skrevet 23. november 2011 #3 Skrevet 23. november 2011 søk på oppskrift julekaker i google. Pepperkaker er jo noe av det enkleste å lage med barn, og da kan du kjøpe deig også
Anonym bruker Skrevet 23. november 2011 #4 Skrevet 23. november 2011 Vil tipse om kokeboka "julemat" av Ingrid Espelid Hovig! Fikk den sist jul, og den skal definitivt brukast i år!! Sitter berre å ventar på at det skal bli desember, slik at kakelukta kan breie seg i huset;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå